Цікава пропозиція для юристів

14.04.2016, 16:42

Координаційний центр з надання правової допомоги Міністерства юстиції України оголошує конкурс з відбору кандидатів на посади начальників та/або заступників начальників бюро правової допомоги, що розпочнуть діяльність з 1 липня 2016 рокув усіх регіонах України.

Якщо Ви маєте вищу юридичну освіту не нижче першого (бакалаврського) рівня, вільно володієте українською мовою та маєте бажання приєднатися до команди системи безоплатної правової допомоги в Україні – спробуйте свої сили!

Середній рівень місячної заробітної плати – від 3 500 грн.

У Полтавській області бюро будуть утворені у: Великій Багачці, Зінькові, Диканці, Карлівці, Машівці, Котельві, Нових Санжарах, Решетилівці, Чутово, Шишаках, Гадячі, Гребінці, Лохвиці, Миргороді, Оржиці, Пирятині, Хоролі, Чорнухах, Глобино, Кобеляках, Козельщині, Семенівці, Комсомольську.

Дізнатися більше про вимоги до претендентів, строки проведення, умови участі в конкурсі та заповнити заявку на участь у ньому можна на веб-сайті:www.legalaid-jobs.in.ua

Заявки претендентів приймаються до 4 травня 2016 року.

 

За додатковою інформацією можна звертатися до Кременчуцького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, що знаходиться за адресою: м. Кременчук вул. Пролетарська, 54. тел. (05366) 3-00-38.

 

Запрошуємо Вас до участі у конкурсі!