Засідання міської комісії ТЕБ і НС

14.04.2016, 16:46

Згідно з планом, 14 квітня 2016 р. у малій залі міської ради відбулося засідання міської комісії ТЕБ і НС, у якому взяли участь секретар Комсомольської міської ради Сергій Станіславович Дорота, перший заступник міського голови Олександр Анатолійович Чуприна, заступник міського голови Юрій Миколайович Муха, члени даної комісії та запрошені, представники місцевих ЗМІ. Головував на засіданні міський голова Дмитро Геннадійович Биков.

 

На порядку денному стояло 5 питань:

 

1.Про стан промислової безпеки та охорони праці суб’єктів господарювання, що використовують хлор для виробничих потреб.

2.Про підготовку до купального сезону 2016 року та невідкладні заходи щодо запобігання загибелі людей на водних об’єктах міста в літній період.

3. Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення міста у літній період 2016 року та забезпечення населення якісною питною водою.

4. Про підготовку до весняно-літнього пожежонебезпечного періоду.

5. Про готовність органів управління і сил цивільного захисту до реагування на можливі надзвичайні події (надзвичайні ситуації), пов’язані із захворюванням, отруєнням та загибеллю тварин.

 

Доповідачами були:

 - Ярош Сергій Михайлович - директорКП «ВУВКГ» Комсомольської міської ради».

- Василюк Петро Борисович - директор департаменту ЖКГ Комсомольської міської ради.

 -Кістеньов Олексій Миколайович - начальник Комсомольського міськрайонного управління ГУ Держсанепідслужби у Полтавській області.

 

У виступах та обговоренні взяли участь:

- Замковий Віталій Іванович – майстер лісу обходу № 1Салівського лісництва ДП «Кременчуцьке лісове господарство»;

- Третяков Олександр Миколайович – головний лікар Комсомольського центру ПМСД;

- Міщеряков Сергій Сергійович - фахівець (з оперативного реагування та цивільного захисту) ДРПЧ-17 ДПРЗ №2 ГУ ДСНС України у Полтавській області;

- Остапенко Олександр Миколайович – начальник управління ветеринарної медицини у м. Комсомольську.

 

У ході проведення комісії міський голова Дмитро Геннадійович Биков надав доручення особам, відповідальним за їх виконання.