У Комсомольську відзначили 5 річницю відділення НОК

18.04.2016, 12:24

15 квітня у Комсомольську відзначили 5 річницю з дня заснування в місті відділення Національного олімпійського комітету (НОК) України. У Комсомольську за участю міського голови Дмитра Геннадійовича Бикова, голови відділення НОК України в м. Комсомольську, голови правління ВАТ «Полтавський ГЗК», одного із засновників Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату» Віктора Вікторовича Лотоуса відбулися урочистості.

 

Комсомольськ зустрічав почесних гостей: Равіля Сафовича Сафіулліна – першого віце-президента НОК України, Олександра Васильовича Удовіченка - голову Полтавського обласного відділення НОК України, Інесу Рудольфівну Гетьман – директора Полтавського обласного відділення НОК України, Вікторію В’ячеславівну Веселову – головного спеціаліста Управління регіонального розвитку НОК України, Володимира Вікторовича Кисельова - заступника голови Полтавського обласного відділення НОК України, Заслуженого працівника фізичної культури та спорту України, олімпійського чемпіона.

 

Привітати членів відділення НОК України з нагоди свята завітали активні члени олімпійського руху.

 

З нагоди Дня довкілля та 5 річниці з дня заснування в місті відділення НОК України в ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 (директор Віра Миколаївна Усатенко) за участю гостей було проведено відкритий урок «Збережемо довкілля разом». Учні, спортсмени, міська влада, гості об’єднали зусилля з метою збереження навколишнього середовища, примноження його природного багатства. Міський голова Д.Г.Биков разом із іншими поважними учасниками заходу взяли активну участь у висадці саджанців дерев на Алеї Спортивної Слави на території спортивного комплексу ЗОШ І-ІІІ ступенів №6.

 

Урочиста частина заходу відбулася в малій залі міського Палацу культури і творчості. Присутні переглянули відеоролик з привітальним словом президента НОК України Сергія Назаровича Бубки. Цікавою та пізнавальною була презентація відеоролика про історію створення відділення НОК України в м. Комсомольську.

 

Заслухали щирі привітання та побажання від членів делегації НОК України Р.С.Сафіулліна, В.В.Веселової, Полтавського обласного відділення НОК України О.В.Удовіченка. Поважні гості відзначили сучасний рівень та значну кількість спортивних споруд міста, їх доступність для комсомольчан, гідно оцінили спортивно-виховну роботу в місті, подякували міській владі, благодійникам за значну фінансову підтримку.

 

Д.Г.Биков у вітальній промові зазначив, що спорт виховує в людині найкращі якості: силу духу, волю до перемоги, наполегливість, характер. Саме тому олімпійський рух живий тисячі років. Вимоги до олімпійців високі й без відповідної фізичної підготовки, гарної бази для тренувань спортсменам важко досягти успіху. Сьогодні важливо не тільки створити спортивну платформу для росту й розвитку олімпійців, а й популяризувати фізкультуру і спорт серед населення. Висловив надію, що завдяки тим умовам, які створено в місті, комсомольчани вже найближчим часом зможуть піднятися на олімпійський п’єдестал. Подякував усім, хто причетний до спортивних досягнень країни, Комсомольська: президенту НОК України С.Н.Бубці, засновникам Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату» народному депутату України К.В.Жеваго, голові правління ВАТ «Полтавський ГЗК» В.В.Лотоусу, віце-президенту НОК України Р.С.Сафіулліну, голові Полтавського обласного відділення НОК України О.В.Удовіченку, олімпійському чемпіону В.В.Кисельову, усім присутнім у залі за просування ідей олімпійського руху, підтримку спорту. Зазначив, що за фінансової підтримки Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату», при діяльній та активній участі виконавчого директора відділення НОК у м. Комсомольську М.В Шишлікова місто буде вирізнятися спортивними, олімпійськими досягненнями.

 

Пролунали вітання від голови відділення НОК України в м.Комсомольську В.В.Лотоуса.

 

Кращих активістів олімпійського руху Комсомольська було нагороджено відзнаками. Приємним подарунком ювілярам і гостям стала чудова концертна програма, забезпечена творчими колективами Палацу культури і творчості.