Апаратна нарада

19.04.2016, 13:00

Чергова апаратна нарада міського голови Дмитра Бикова пройшла 18 квітня за участі керівників структурних підрозділів Комсомольської міської ради, її виконавчого комітету, комунальних підприємств, бюджетних установ, організацій, закладів.

 

Міський голова представив новопризначених керівників: начальника відділу з питань державної реєстрації виконкому Любов Шумей, завідувача сектору з питань реєстрації місця проживання фізичних осіб житлового відділу депертаменту економічного розвитку та ресурсів Ірину Яковлєву, начальника відділу державно-архітектурного контролю управління архітектури і містобудування Михайла Шкопотка.

 

Традиційно в ході наради розглянули важливі питання суспільно-політичної, економічної ситуації загальнодержавного рівня: відставки Прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка, результати референдуму в Нідерландах, рівень підвищення заробітної плати.

 

Міський голова прокоментував хід робочого візиту представників міської влади в м. Київ, м. Вінницю. Відзначив високий рівень організації електронного документообігу у Вінницькій міській раді, Call-центру з питань надання житлово-комунальних послуг у Києві. Зазначив, що комсомольчанами буде неодмінно використано передовий досвід колег.

 

Дав доручення директору ДЖКГ Петру Василюку оптимізувати графік роботи спеціалістів із дорожніх робіт. Підкреслив, що за умови гарної погоди на час ремонту доріг потрібно змістити робочі дні на вихідні.

 

Повідомив про наміри представників ПАТ «Кременчукгаз» відключити всі котельні міста від системи газопостачання. У зв’язку з чим місто могло залишитися без послуги гарячого водопостачання. Сьогодні основна міська котельня працює. Від газопостачання відключено лише котельню мікрорайону № 15, яка може працювати на деревині та щепі, котельню мікрорайону Золотнишине, переважна більшість мешканці якого мають газові котли, котельню в районі готелю «Ольвія». У даному напрямку органами місцевого самоврядування направлено листи на голову правління НАК «Нафтогаз України» Андрія Коболєва щодо виділення лімітів природного газу для КВП «Комсомольськтеплоенерго» для забезпечення послуг гарячого водопостачання населенню міста та бюджетним організаціям.

 

Очільник міста зазначив, що припинення послуги централізованого гарячого водопостачання змусить мешканців міста використовувати електричну енергію для підігріву води. Це приведе до перевантаження міської енергосистеми та виведе з ладу мережі електропостачання, які було проведено у 70-х роках. Вони не розраховані на одночасну роботу потужних електричних приладів: електричних бойлерів, кондиціонерів, морозильних камер, які сьогодні є в кожній квартирі. Крім того у разі припинення послуги постачання гарячої води мережі водопостачання можуть опинитися в аварійному стані.

 

Голова правління ГФ з охорони громадського порядку і державного кордону «Міська міліція» Сергій Хряпа доповів про роботу громадського формування в Комсомольську. Повідомив про придбання за кошти міського бюджету нової форми для патрулюючих осіб (31 тис. грн).

 

З питань охорони громадського порядку міська влада також звернуласядо начальника Головного управління Національної поліції в Полтавській області Олега Бехаз проханням сприяти забезпеченню патрулювання підрозділами новоутвореної Національної поліції м. Кременчука на території Комсомольська.

 

Начальник культури і туризму Ірина Зеленська анонсувала культурно-масові заходи до Дня міста, гастрольні заходи двох тижнів. Заслухали інформацію начальника відділу у справах сім’ї та молоді Тетяни Оробченко про план проведення учнівського форуму «Дружба без кордонів».