Засідання сесії Комсомольської міської ради

20.04.2016, 13:08

Дев’ята сесія Комсомольської міської ради Полтавської області сьомого скликання відбулася 19 квітня. Це засідання сесії стало першим в історії Комсомольська, що транслювало на телеканалі «ГОК» у прямому ефірі. Вів засідання міський голова Дмитро Биков. На сесії з 34 депутатів були присутніми 31.

 

Питання житлово-комунального господарства доповів директор ДЖКГ Петро Василюк. У ході роботи депутати міської ради опрацювали зміни до додатків Програми розвитку житлово-комунального господарства міста Комсомольська на 2016 рік, Програми охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки в місті Комсомольську на 2016-2020 роки, Програми фінансової підтримки комунальних підприємств та здійснення внесків до їх статутних капіталів на 2016 рік.

 

Розглянули й затвердили проект рішення «Про надання дозволів на спеціальне використання природних ресурсів у межах території ландшафтного заказника місцевого значення «Лісові озера». Затвердили список природокористувачів, яким надається дозвіл на використання пасовищ, здійснення покосу трави, згідно з письмовими заявами жителів.

 

Внесли доповнення до рішення п’ятої сесії Комсомольської міської ради сьомого скликання від 26.01.2016 року «Про перепоховання останків загиблих воїнів Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років».

 

Заслухали начальника фінансового управління Валентину Баландіну про зміни до показників міського бюджету на 2016 рік. Зміни пов’язані з поповненням статутного капіталу КП «СпецЕко».

 

Погодили ряд організаційних проектів рішень:

  • Про затвердження загального складу громадської ради при Комсомольській міській раді Полтавської області;
  • Про погодження Положення про громадську раду при Комсомольській міській раді Полтавської області;
  • Про внесення змін до структури та чисельності апарату виконавчого комітету Комсомольської міської ради Полтавської області;
  • Про внесення змін до складу виконавчого комітету Комсомольської міської ради Полтавської області сьомого скликання;
  • Про внесення змін до рішення третьої сесії Комсомольської міської ради сьомого скликання від 17.12.2015 року «Про дозвіл на укладення договорів закладами охорони здоров’я міста з власниками житлових приміщень на закупівлю послуг з оренди житлових приміщень на 2016 рік».

 

Про затвердження розміру статутного капіталу, змін до статуту та нової редакції статуту КП ВУВКГ доповіла директор департаменту економічного розвитку та ресурсів Ольга Овчиннікова.

 

Депутати міської ради   опрацювали проект рішення «Про визначення пішохідного мосту об’єктом права комунальної власності територіальної громади м.Комсомольська та передачу його до статутного капіталу КП «Міськсвітло».

 

Заслухали коментарі начальника житлового відділу Інни Киричок до проектів рішень профільного напрямку.  Затвердили тимчасовий порядок видачі дублікатів свідоцтв про право власності на нерухоме майно, Положення про житловий відділ департаменту економічного розвитку та ресурсів виконавчого комітету Комсомольської міської ради Полтавської області.

 

Начальник відділу економічного аналізу та контролю Віта Пятіна прокоментувала 10 питань щодо поновлення прав користування земельними ділянками, начальник управління архітектури і містобудування Людмила Кириченко – 28 питань архітектури і містобудування.

 

На завершення пленарного засідання секретар Комсомольської міської ради Сергій Дорота повідомив депутатів про хід підготовки та проведення спартакіади серед депутатів рад усіх рівнів, звернувся з проханням активно долучитися до тренувань.