Виставка дитячих робіт «Берегиня людського роду»

20.04.2016, 13:23

Днями у виставковій залі ПСМНЗ «Дитяча художня школа» відбулася тематична виставка дитячих робіт «Берегиня людського роду», присвячена Дню матері.

Директор художньої школи Ольга Чередніченко разом із вихованцями зустріли почесних гостей відкриття святкової виставки. На захід завітали міський голова Дмитро Биков, перший заступник міського голови Олександр Чуприна, заступник міського голови Надія Угнічева, секретар міської ради Сергій Дорота, начальник відділу культури і туризму Ірина Зеленська.

Міський голова подякував колективу школи за гарну виставку, присвячену Матері – найдорожчій людині для кожного з нас, за теплу творчу атмосферу у виставковій залі. Дмитро Биков підкреслив важливість мистецтва в житті людини незалежно від роду її занять. «Почуття прекрасного, сформоване в дитинстві, залишається в кожній людині на все життя і допомагає бачити красу у всьому, що оточує її. Нехай майстерність покращується з кожним роком навчання, а душа наповнюється натхненням і радістю від творення», – наголосив міський голова.

Тематична виставка «Берегиня людського роду» представлена учнівськими роботами – картинами, виконаними у різних техніках: живопису, графіки, колажі, солоне тісто, аплікації з кольорового паперу, комп’ютерна графіка. Виставкову залу прикрашала велика лялька-мотанка – стародавній вид мистецтва, святково прибраний стіл з оберегами й фотографіями матусь вихованців Дитячої художньої школи.

Директор школи і викладач Ірина Черниш презентували гостям роботу сучасного кольорового принтера Epson, який був нещодавно придбаний за кошти міського бюджету. Пристрій використовується на заняттях комп’ютерної графіки для виконання художніх, дизайнерських і фоторобіт. Міському голові подарували дитячий малюнок «Миру і злагоди вашому дому», виконаний на кольоровому принтері. Дмитро Биков пообіцяв виділити кошти на Apple iPad Pro, великий планшет з електронним олівцем для малювання.

Почесні гості оглянули приміщення художньої школи. За три роки майже всі класи навчального закладу відремонтовані й обладнані всім необхідним для навчання дітей, про що потурбувалися Благодійний фонд «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату» і міська влада.