Вахта пам'яті

20.04.2016, 14:35

Традиційно з нагоди Дня міста 20 квітня за участю органів місцевого самоврядування відбулося покладання квітів на могили видатних людей Комсомольська.

Міський голова Дмитро Биков, секретар Комсомольської міської ради Сергій Дорота, перший заступник міського голови Олександр Чуприна, заступник міського голови Надія Угнічева, керуючий справами виконкому Світлана Калашнік віддали данину пошани Почесним громадянам, керівникам міста, людям, завдяки яким Комсомольськ став лідером Полтавщини, містом, знаним своїми вагомими здобутками, значними досягненнями в Україні, у світі. Представники органів місцевого самоврядування вшанували їх світлу пам'ять, відзначили заслуги перед територіальною громадою міста. Відвідали місця поховання воїнів-комсомольчан, які загинули, захищаючи незалежність держави на сході України, поклали на могили живі квіти.

Вшанували також пам'ять Почесного громадянина міста колишнього генерального директора ВАТ «Полтавський ГЗК», народного депутата Верховної Ради України першого скликання, депутата обласної та міської рад Володимира Мартиненка. Поспілкувалися з його дружиною Людмилою Мартиненко, в знак пошани залишили квіти біля меморіальної дошки на будинку, де він проживав. Побували у яхт-клубі, який було введено в експлуатацію за ініціативи Володимира Мартиненка, де встановили корзину біля пам’ятної дошки на його честь.