Комсомольськ узяв участь у засіданні Спостережної ради Проекту ПРОМІС

21.04.2016, 10:34

Директор департаменту економічного розвитку та ресурсів виконкому Комсомольської міської ради, муніципальний координатор Проекту ПРОМІС Ольга Овчиннікова взяла участь у засіданні Спостережної ради Проекту, яке відбулося 20 квітня в м. Києві.

 

Проект міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС) спрямовано на зміцнення муніципального сектору в Україні, впровадження ефективного демократичного управління та прискорення економічного розвитку шляхом підвищення спроможності українських міст у сфері демократизації врядування та місцевого економічного розвитку; створення сприятливого середовища для розвитку малого та середнього бізнесу; підтримку процесу децентралізації та інтегрованого планування розвитку на місцевому, регіональному та національному рівнях. Проект ПРОМІС упроваджує з квітня 2015 року до грудня 2020 року Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Спостережну раду Проекту створено з метою нагляду за ходом впровадження Проекту, наділено повноваженнями вирішувати усі важливі питання, що стосуються реалізації Проекту в Україні. Члени Спостережної ради працюють на добровільних засадах. Участь у роботі ради вважається нагодою зробити власний внесок у досягнення Проекту на найвищому рівні прийняття рішень.

 

На заході були присутні представники Посольства Канади в Україні на чолі з Послом Канади в Україні Романом Ващуком; голова, виконавчий директор Регіонального муніципалітету Дюрем – співголова Спостережної ради Роджер Андерсон, директор департаменту розвитку підприємництва та регуляторної політики Міністерства економічного розвитку і торгівлі України - співголова Спостережної ради Володимир Семеніхін, заступник директора департаменту з питань місцевого самоврядування та територіальної організації влади Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Людмила Даменцова, директор програм ФКМ Одет Готьє, головний радник з питань врядування Проекту ПРОМІС, представники Проекту ПРОМІС на чолі з директором Олександром Кучеренком, представники міст-партнерів Проекту ПРОМІС.

 

Відповідно до порядку денного першого засідання члени Спостережної ради заслухали звіт про виконання плану робіт за Проектом ПРОМІС у 2015-2016 роках, розглянули й детально обговорили план робіт на майбутній період. Річний план на 2 рік реалізації Проекту з покращення економічних можливостей громадян України в умовах зміцненої демократії охопить період з 01 квітня 2016 року до 31 березня 2017 року. З метою реалізації зазначеного плану ФКМ пропонує річний бюджет у розмірі 3,7 млн канадських доларів, з яких 3,1 канадських доларів – внесок Міністерства закордонних справ Канади, 571 тис. канадських доларів – негрошовий внесок муніципальних партнерів.

 

За результатами засідання ухвалено Положення про Спостережну раду Проекту ПРОМІС, затверджено річний робочий план за Проектом на 2016-2017 роки.