Підсумки загальноміського Дня благоустрою

21.04.2016, 10:50

15 квітня в рамках Всеукраїнської акції «За чисте довкілля» проведено загальноміський День благоустрою.В акції взяли участь близько 6 тис. людей. Окрім комунальних служб міста, залучено понад 70 підприємств, установ та організацій. За їх допомогою були організовані та виконані роботи з впорядкування прилеглих та закріплених територій, зелених зон, місць масового відпочинку населення. Під час проведення Дня благоустрою зібрано та вивезено 279 м³ сміття, яке приймалося на міський полігон твердих побутових відходів безкоштовно.           

Усі підприємства дуже відповідально поставилися до прибирання закріплених території, але, на жаль, ТОВ «Леомі-оригінал» та ПП «Фламінго текстиль» не відреагували на розпорядження міського голови.

Дуже великий об’єм роботи виконали наші студенти, Полтавська місіонерська духовна семінарія, громадські організації Центр «РОДІС» та «Пульс країни».

Виконавчий комітет Комсомольської міської ради прибирав закріплену за ним територію, що простяглася від тополиного гаю до готелю «Ольвія», зібравши 13 м³ сміття.

Прибрано 89,86 га прибудинкових територій, 28,7 га парків та 9,3 га скверів, очищено понад 8,6 га берегів водойм. Виконано ручне та механізоване прибирання території вулиць та доріг (механізоване прибирання проїжджої частини – 1190000 м², тротуарів – 118000 м², миття доріг – 230 км, ручне прибирання доріг вздовж бордюр – 43330 погонних метрів). Відремонтовано 54 МАФ, 65 лавочок, замінено 15 урн. Здійснено фарбування МАФ та лавочок, побілено бордюри, прибрано прилеглі території від випадкового сміття і дрібних залишків деревини після санітарної обрізки.

Представниками ДЖКГ проводяться рейди з виявлення несанкціонованих сміттєзвалищ. З початку акції виявлено та ліквідовано 15 звалищ об’ємом 184 м³. Основна маса стихійних звалищ утворюється в лісових масивах та на прилеглих до них територіях.

Велика увага надається озелененню міста. У період акції висаджено 427 дерев (клен, катальпа, тополя, ялинка, сосна, дуб, акація, верба, туя та сакура), 630 кущів (ялівець, вейгела, скумпія, спірея). Комунальним підприємством «Озеленення» завершена санітарна обрізка зелених насаджень (1432 дерева). Підприємствами, установами та організаціями міста здійснено обкопування та білування дерев.

 

 

Сектор екології та озеленення міста ДЖКГ