Нарада з питань опалення

21.04.2016, 14:42

20 квітня 2016 року у великій залі виконкому Комсомольської міської ради відбулася нарада з питання підготовки теплових господарств житлового фонду, закладів, організацій, установ бюджетної сфери до роботи в опалювальному сезоні 2016-2017 років.

 

Нараду вів перший заступник міського голови Олександр Чуприна. Участь у заході взяв директор ДЖКГ Петро Василюк.

 

Перший заступник міського голови Олександр Чуприна повідомив, що на сьогоднішній день основними документами для підготовки до наступного опалювального сезону є Правила підготовки теплових господарств до опалювального періоду, затверджені наказом Міністерства палива та енергетики України, Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 10.12.2008 № 620/378; Правила технічної експлуатації теплових установок та мереж, затверджені наказом Міністерства палива та енергетики України від 14.02.2007 № 71. Відзначив, що порядок підготовки об’єктів залишається таким, як у попередні роки. Акти та Паспорти готовності об’єктів необхідно підписати до 15 вересня 2016 року. Зазначив, що роботу з підготовки теплових господарств житлового фонду, закладів, організацій, установ бюджетної сфери до опалювального сезону 2016-2017 років необхідно розпочинати вже зараз.

 

Особливу увагу в наступному опалювальному сезоні буде надано новоствореним ОСББ. Кожен будинок ОСББ буде ретельно перевірено державним інспектором Кременчуцького відділення Держенергонагляду в Полтавській області щодо готовності до роботи в опалювальному сезоні.

 

За результатами наради перший заступник міського голови надав відповідні доручення.