Про невідкладні заходи щодо профілактики грипу в м. Комсомольську

13.12.2010, 11:24

Розпорядження міського голови про невідкладні заходи щодо
профілактики грипу в м. Комсомольську.

За даними міської санепідстанції за останній тиждень значно погіршилася епідемічна ситуація по захворюваності на гострі респіраторні вірусні інфекції серед школярів міста.

Захворюваність серед населення на ГРВІ виросла на 19,9%, серед школярів на 113,9 % у порівнянні з рівнем захворюваності за попередній тиждень.

Станом на 09.12.10р. рівень захворюваності серед школярів становить 270,0 на 10 тисяч школярів, що вище епідпорогового показника серед школярів на 50,5 % та вище показника попередньої доби на 14,0%.Питома вага дітей в загальній структурі захворюваності ГРВІ і грипом становить 55,9%, в тому числі школярів 23,6%.

На основі статті 30 Закону України №1645-111 від 06.04.00р. «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» та статті 32 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», а також враховуючи пропозицію головного державного санітарного лікаря від 10.12.10р. з метою запобігання росту та поширенню захворюваності серед школярів:

 1. Припинити заняття в ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1, ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2, ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4, ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6, гімназії, НВК,НВЦ, ДЮСШ міста, позашкільних навчальних закладах, художній та музичній школах, гуртках при ПК і Т, які відвідують діти, з 13.12.10р. до особливого розпорядження.
 2. Рекомендувати власникам комп'ютерних клубів припинити роботу на час карантину.
 3. Керівникам підприємств , установ, організацій не залежно від форм власності забезпечити негайне введення в дію комплексних планів протиепідемічних заходів.
 4. Забезпечити проведення робіт по обслуговуванню населення виключно в масках.
 5. Директорам КПТ, ПГЛ, ПБЛ, керівникам дошкільних закладів дотримуватись комплексу обмежувальних та протиепідемічних заходів,
  передбачених на період епідемічного підйому захворюваності на ГРІ та грип.
 6. Начальнику УОЗ Ковпаку Ю.В, головному державному санітарному лікарю м. Комсомольська Кулішу М.М.:
  забезпечити за допомогою засобів масової інформації всебічне висвітлення епідемічної ситуації по грипу та заходів по його профілактиці
  у м. Комсомольську.
 7. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови Биндич Л.М.

Міський голова С.А. Супрун