П’ятиріччя ансамблю «Свекрушеньки»

22.04.2016, 08:12

У гостинній залі Територіального центру соціального обслуговування населення (надання соціальних послуг) «Калина» 20 квітня відбулося урочисте свято з нагоди п’ятиріччя ансамблю «Свекрушеньки», який творить і діє в центрі під керівництвом Григорія Чабанова.

А привітати майстринь української пісні завітали заступник міського голови Надія Угнічева, начальник управління праці і соціального захисту населення Світлана Чернявська, начальник відділу культури і туризму Ірина Зеленська, в.о. начальника відділу освіти Петро Хохуля.

Віншуючи учасниць творчого колективу «Свекрушеньки» від імені міської влади, Надія Угнічева подякувала їм за збереження традицій української культури, за активну життєву позицію, за виховання підростаючого покоління глибоким пісенним словом, побажала яскравих виступів, вдячних слухачів і глядачів, здоров’я і натхнення.

Теплі й щирі творчі поздоровлення приймали «Свекрушеньки» від колективів Народного хору ветеранів війни і праці, літературної студії «Слово», ансамблю «Осіннє золото», дуету «Язикаті Хвеськи».

І хоча колективу лише 5 років, згадати є що: з чого все розпочалося, чому обрали назву «Свекрушеньки», як виборювали керівника, участь у телепередачі «Фольк-мюзік» на каналі УТ-1.

Про кожну з учасниць ведуча свята Світлана Кліменкова сказала тепле щире слово, а поетеса Раїса Коцюбенко, учасниця літературної студії «Слово», привітала поетичними рядками і колектив, і керівника, і кожну учасницю окремо.

Фотографії розповідали про життєвий і творчий шлях «Свекрушеньок»: Лідії Кудінової, Галини Зюзько, Оксани Пікуль, Любові Голоушкіної, Віри Пальчик, Валентини Табули, Любові Кошутіної, Людмили Сердюк, Любові Цукрук, Юлії Літвін, Валентини Глущенко. А про себе вони говорили піснею, її мелодією.

«Ви – наша гордість, – сказала директор ТЦСО «Калина» Лідія Бабич. – Успіхів і визнання вашому творчому колективу. Нехай ніколи не кінчається ваша дружба і взаєморозуміння!»

«Свекрушеньки» подякували шанувальникам за добрі слова й побажання:

Ми вдячні вам за ваше розуміння,

За те, що ви прийшли до нас в день цей.

Ми вдячні вам і скажем без сумління:

«Чекаєм вас на інший ювілей».