Єлістратова та Іванов ще на крок наблизилися до Олімпіади

22.04.2016, 14:32

На етапі Кубка світу в Ченду українці показали хороші результати.

Найсильніша триатлетка нашої держави Юлія Єлістратова зупинилася за півкроку від своєї чергової медалі етапу Кубка світу! В китайському місті Ченду житомирянка фінішувала на 4-му місці, програвши швейцарці Лізі Піртерер, з якою у Юлі давні рахунки, всього лише чотири секунди.

 

«Цілком природно, що коли займаєш четверте місце - почуття завжди змішані, - зізнається Юлія Єлістратова. - Але цього разу я швидше задоволена, ніж розчарована. Гонка далася мені не легко, тому я задоволена, що змогла перебороти себе і до останніх метрів боротися та тримати високий темп. У Ченду Піртерер була сильнішою. Однак, нині вона у хорошій формі, а я тільки почала набирати. Загалом, віддаю перевагу більш пізнім стартам».

Крім Єлістратової, в Піднебесній виступив також Іван Іванов. Його результат - 16-та позиція з 56-ти спортсменів. Такий підсумок спортсмен називає відносно прийнятним: «Це не той результат, на який я розраховував. Але все ж він дозволив мені ще на крок наблизиться до мети. Що потрібно для того, щоб «залізно» взяти ліцензію? Набрати якомога більше очок в Італії та Японії! Тож, будемо працювати» - підсумував Іванов.

 

Додамо, що як Єлістратова, так і Іванов нині перебувають на Кіпрі, де проходять підготовку до вирішальних стартів на шляху до олімпійських ліцензій.