У Комсомольську придбали новий портальний сміттєвоз

22.04.2016, 15:14

21 квітня КП «СпецЕко» з робочим візитом відвідали міський голова Дмитро Биков, секретар Комсомольської міської ради Сергій Дорота, перший заступник міського голови Олександр Чуприна.

Представники органів місцевого самоврядування оглянули новий портальний сміттєвоз для вивозу будівельного та великогабаритного сміття. Міський голова відзначив, що Кременчуцьке підприємство ТОВ «ВЛІВ», яке перемогло на конкурсних торгах, доставило автомобіль вчасно згідно з угодою. Автомобіль придбано за кошти міського бюджету, його вартість складає 1,3 млн грн. Очільник Комсомольська також зазначив, що до питання вивозу будівельного та великогабаритного сміття підійшли комплексно. У 2015 році за кошти міського бюджету закупили 20 контейнерів (об’єм 8 м³) для збору такого сміття. У поточному році за кошти фонду охорони навколишнього природного середовища планується придбати ще 30. Контейнери буде розміщено в мікрорайонах приватної забудови, на територіях гаражних та садових товариств, міських дворах.

Раніше працівники КП «СпецЕко» були вимушені прибирати будівельне та великогабаритне сміття, яке накидали просто біля контейнерів безвідповідальні мешканці, ручним способом. Таку послугу не передбачено в тариф по вивозу твердих побутових відходів. До того ж територія навколо майданчиків для збору сміття завжди мала неохайний вигляд, впливала на санітарний стан дворів. Відтепер завдяки технічному переоснащенню послугу з вивозу будівельного та великогабаритного сміття в місті буде суттєво поліпшено.