Нагородження учасників та переможців Всеукраїнської вікторини «Пізнаємо Європу: республіка Польща

30.12.2010, 11:10

28 грудня у великй залі виконкому відбулась церемонія нагородження учасників Всеукраїнської вікторини «Пізнаємо Європу: республіка Польща». Вікторина проходила в рамках проекту «Центр молодіжного партнерства» (ЗОШ№4).

Начальник відділу у справах сім’ї та молоді Т.В.Оробченко зауважила, що бажаючих взяти участь у вікторинах з кожним роком стає все більше, а досліджували й вивчали історію, культуру, звичаї сусідньої нам держави 67 учнів загальноосвітніх закладів міста. Керівник проекту «Центр молодіжного партнерства» Л.М.Дереча відзначила високий рівень написання робіт та виготовлення цікавих яскравих поробок.

Заступник міського голови Л.М.Биндич привітала переможців та учасників вікторини, звернувшись до дітей: « Всі ви були активними учасниками вікторини, а значить глибоко поповнили свої знання про сусідню державу Польщу. Це вдвічі приємніше, адже саме цього року місто Комсомольськ приймало делегацію із Рацибозького повіту на чолі зі старостою паном Адамом. У свою чергу делегація з нашого міста влітку також побувала Польщі в Рацибожі, що потім нам дало змогу в Комсомольську підписати між двома сторонами Меморандум про співпрацю. Однією з умов цієї угоди є тісна співпраця в галузі молодіжної політики.

Ваша активна життєва позиція є також одним із інструментів формування в Україні молодіжного середовища як генератора майбутніх кардинальних суспільних змін».

Людмила Михайлівна вручила учасникам вікторини подарунки та сертифікати, також учні були відзначені дипломами та номінаціями «За творчий підхід до виконання роботи», «За науковість та висвітлення інтеграційних процесів», «За академічність дослідження». А 5-А клас гімназії ім.В.Нижниченка (кл.кер.Мітіна І.В.) відзначений номінацією «За активну участь у вікторині».

Переможцями Всеукраїнської вікторини «Пізнаємо Європу: республіка Польща» стали: 3 місце – Едуард та Павло Якуніни, Віталій Дроник, Діана Кучрява, 2 місце – Вікторія Кушніренко, Катерина Ніколаєва, 1 місце – Ірина Щербан, Гран-прі – Михайло Заводовський.