Музичний подарунок рідному місту

26.04.2016, 09:00

Двадцять першого квітня у великій залі Палацу культури і творчості Комсомольська відбувся звітний концерт колективу Дитячої музичної школи, присвячений Дню міста. Близько двох годин звучала жива музика у виконанні переможців обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсів. Під час сольних та колективних виступів зі сцени звучали класичні, народні та сучасні твори. Концерт відвідали заступник міського голови Надія Угнічева і начальник відділу культури і туризму виконкому Ірина Зеленська.

За традицією в холі ПКіТ звучали мелодії у виконанні муніципального духового оркестру під керівництвом Олександра Черевка. Як завжди, гостинний зал був заповнений повністю, публіка випромінювала радість, піднесений настрій. Дружними оплесками глядачі зустріли зведений хор старших і молодших класів музичної школи під керівництвом художнього керівника Світлани Толмачової і концертмейстера Єлизавети Лут. Зазвучала урочиста мелодія Л.Бетховена «Хвала природі» і діти ніжно, зворушливо заспівали. Після кожного програмного номера вдячні слухачі бурхливо і тривало аплодували.

З особливим захопленням публіка сприйняла виступи володаря Гран-прі обласного конкурсу «Юний віртуоз Полтавщини», лауреата першого ступеня Всеукраїнського конкурсу «Провесінь», а також другого ступеня Всеукраїнського конкурсу «Барви Полтави» гітариста Яна Горінчоя (викладач Антон Базилевич), проникливо виконав «Східний танець» Віктора Козлова. А також багаторазового лауреата першого ступеня обласних і всеукраїнських конкурсів ансамбль скрипалів «Концертіно» (художній керівник Жанна Фоміна, концертмейстер Марія Азизова), який натхненно виконав дивовижну музику Джона Вільямса з кінофільму «Список Шиндлера» і Асстора П'яццолли «Лібертанго». Ансамбль трубачів у складі Івана Шавлая і Сергія Шавлая (художній керівник Петро Шевченко, концертмейстер Любов Вергелесова) порадував музикою українського композитора Олександр Білаша «Два кольори». Підкорили серця глядачів виступи ансамблю балалаєчників, ансамблю викладачів і оркестру народних інструментів викладачів під керуванням Володимира Андріянова. Всі виступи колективів глядачі супроводжував оплесками. Довго не відпускали глядачі талановиту Віту Гажалу, яка зачарувала зал чудовим оперним голосом. Українська народна пісня «На вулиці скрипка грає» і «Музика» з репертуару Тамари Гвердцителі зазвучали в її виконанні дивовижно.

Учням і педагогам, які брали участь і стали переможцями обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсів в поточному навчальному році, вручили Почесні грамоти та дипломи.

За блискуче організоване музичне свято учасникам концертної програми і директору музичної школи подякували Надія Угнічева та Ірина Зеленська, від імені міської влади подарували їм корзину квітів. А також побажали колективу школи нових перемог, натхнення і привітали з наступаючим святом – Днем міста.

У свою чергу директор музичної школи Анатолій Головня висловив слова сердечної вдячності міському голові Дмитру Бикову, Надії Угнічевій і Ірині Зеленській за постійну підтримку в покращенні матеріально-технічної бази закладу, в організації конкурсних поїздок педагогів і учнів, привітав усіх з Днем міста і запевнив, що колектив школи буде й надалі примножувати славу Комсомольська блискучими перемогами на конкурсах і фестивалях.