Ми твоя надія, Україно!

26.04.2016, 09:39

У Дмитрівській загальноосвітній школі вшанували учнів, які показали глибокі й міцні знання на міських, обласних та всеукраїнських олімпіадах, конкурсах, змаганнях. За підтримку юних обдарувань подяки були вручені вчителям та батькам. На щорічне свято з промовистою назвою «Крок до зірок» завітало чимало почесних гостей: депутат Полтавської обласної ради Дмитро Спатар, секретар Комсомольської міської ради Сергій Дорота, депутат Комсомольської міської ради Костянтин Барсков, секретар Дмитрівської сільської ради Наталія Шинкоренко.

 

Першим привітав шкільну родину директор школи Віктор Брижань. Він зазначив, що сьогоднішнє свято - це підбиття підсумків щоденної клопіткої, напруженої роботи учнів, вчителів та батьків. Віктор Григорович побажав усім, хто своїми здобутками приніс славу навчальному закладу, нових перемог. Директор школи подякував шефам – підприємствам, приватним підприємцям, які створюють умови для якісного навчання підростаючого покоління.

 

Народні обранці поздоровили школярів та їхніх наставників із досягненнями та побажали подальших здобутків. «Освіта і талант – то великий скарб, а праця – це ключі до нього», - такими словами закінчили свій виступ Наталія Шинкоренко. Вона також передала привітання від сільського голови Антоніни Прядко та наголосила, що талановиті, творчі, спортивні, розумні діти – гордість Дмитрівської територіальної громади.

 

На святі були відзначені 82 учні, які стали переможцями та призерами олімпіад з базових дисциплін та Малої Академії Наук, огляду – конкурсу «Веселка – 2016», конкурсу читців «Тарасовими шляхами» й «Посміхнемось щиро Вишні». Сертифікати отримали учні, які показали добрі і відмінні результати у Міжнародних конкурсах «Бебрас» і «Кенгуру». Відзначили призерів та лауреатів конкурсів «Золотий Колосок», «Срібний Колосок» тощо. Свої нагороди отримали школярі за спортивні досягнення у змаганнях з баскетболу, дворового футболу, легкої атлетики, тхеквондо, класичних шахів.

 

Приємним сюрпризом для учасників свята став візит Афіни Паллади – богині мудрості, покровительки наук. Вона не тільки побажала молодому поколінню перемог і здійснення мрій, а й вручила торт із трьома свічками, що символізують талант, волю, бажання знань. Право запалити свічки було надано Аліні Луценко, Анастасії Барсковій та Олегу Андрейціву.

 

У ході заходу особливо теплі слова подяки прозвучали на адресу постійного спонсора школи - колективу ТОВ «Єристівський ГЗК» (генеральний директор Микола Горошко).

 

Завершальним акордом свята стало виконання учасниками шкільної художньої самодіяльності пісні про Україну, де прозвучали слова «перлина Україна – на весь світ одна єдина», що є надзвичайно актуальні в умовах сьогодення.

 

Раїса Матусевич
Фото Віктора Могили