Учнівський форум «Дружба без кордонів через лідерський рух»

26.04.2016, 10:06

21-22 квітня в місті Комсомольську за підтримки міського голови Дмитра Бикова і депутатського корпусу проходив Міжнародний учнівський форум «Дружба без кордонів через лідерський рух», мета якого формування свідомої особистості з активною життєвою позицією, розвиток лідерського руху. Зібралися представники з 10 регіонів України.

Учасників заходу зібрала спеціалізована загальноосвітня школа (СЗОШ) №3 ім.В.О.Нижниченка. Форум відвідали заступник міського голови Надія Угнічева, начальник відділу у справах сім'ї та молоді міськвиконкому Тетяна Оробченко, головний спеціаліст міського відділу Петро Хохуля, завідувач міським методичним кабінетом Світлана Негода, методисти міського методичного кабінету, головний фахівець з комунікацій ВАТ «Полтавський ГЗК», помічник-консультант народного депутата Руслан Клименко.

Форум відкрила заступник міського голови Надія Угнічева: «Ми раді вітати вас на комсомольській землі! З 2002 року у нас реалізується «Програма розвитку молодіжної політики в м. Комсомольську». За цей період ми реалізували близько 150 молодіжних проектів, на фінансування яких з міського бюджету було направлено близько 2,5 млн грн та залучено спонсорських коштів понад 5 млн грн. Кожна школа реалізує свій проект і є активним учасником форумів, які проходять на рівні міста. У рамках проекту, який реалізує СЗОШ №3 з 2006 року, тут побувало близько 700 дітей і дорослих з усіх регіонів України, а також Республік – Молдови, Білорусі, Польщі. На форумах налагоджуються дружні зв'язки між регіонами країни, формується розуміння рівності між народами і націями. Сьогодні ми приймаємо близько 100 учасників і сподіваємося, що протягом двох днів ви багато чому навчитеся, придбаєте багато нових друзів і отримаєте радість від спілкування з однолітками. Успіхів вам і яскравих вражень!»

Руслан Клименко привітав учасників форуму від імені народного депутата Костянтина Жеваго, який протягом багатьох років підтримує всі побажання дітей нашого міста, області та регіону, реалізацію всіх молодіжних проектів. А також передав вітання від керівництва підприємств компанії FERREXPO, які роблять усе можливе, щоб комсомольчани жили досить комфортно, яскраво й цікаво. Побажав успішної роботи.

Після відкриття форуму його учасники переїхали в дитячий спортивно-оздоровчий центр «Горизонт», де пройшов лідерський квест «Толерантність врятує світ», тренінгові заняття з теми «Виховання молодіжних лідерів нового покоління», які проводили Світлана Глухова, Наталія Тищенко, Лілія Федоренко та Світлана Ткаченко.

Наступного дня пройшла конференція «Дружба без кордонів через лідерський рух», у ході якої лідери та волонтери ділилися досвідом роботи. Відбулася презентація соціальної реклами з теми форуму. Учнівські лідери вчилися виконувати різні соціальні ролі, вчилися жити разом, бути толерантними й розуміти, що всі різні і всі рівні.

Цього ж дня відбулося урочисте закриття учнівського форуму «Дружба без кордонів через лідерський рух» у гостинній залі ДСОЦ «Горизонт». Заступник міського голови Надія Угнічева подякувала молоді за активну життєву позицію, небайдужість, за ствердження миру на нашій українській землі. Кожному учаснику форуму Надія Угнічева, Тетяна Оробченко й директор СЗОШ №3 Лідія Полобок вручили сертифікати учасників, загальне фото й сувеніри.

До нової зустрічі в наступному році!