Засідання виконкому Комсомольської міської ради

27.04.2016, 09:14

Квітневе засідання виконавчого комітету Комсомольської міської ради відбулося 26 квітня в малій залі міської ради. Вів засідання міський голова Дмитро Биков.

Члени виконкому розпочали роботу з урочистого нагородження призерів та учасників першого етапу традиційного міського конкурсу серед учнівської молоді «Бізнес-план для підприємця». Міський голова Дмитро Биков та головний спонсор конкурсу, депутат Полтавської обласної ради Володимир Говоренко вручили переможцям відзнаки, грошові винагороди, побажали успіхів у навчанні та бізнесі. І місце в конкурсі бізнес-ідей зайняла Волошко Катерина – учениця 11-Б класу СЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 ім. Л.І.Бугаєвської за ідеєю виготовлення фільтрів для води у вигляді насадки на пляшку. ІІ місце посів учень 9-А класу СЗОШ І-ІІІ ступенів №3 ім. В.О.Нижниченка Павельчук Микита за ідею облаштування майданчика для тренування собак. ІІІ місце виборола учениця 10-А класу Комсомольської СЗОШ І-ІІІ ступенів №3 імені В.О.Нижниченка Нанівська Карина, яка запропонувала ідеї для впровадження двох проектів: один з них спрямований на використання альтернативного палива швидкозростаючого листопадного дерева Oxytree, а інший – на відкриття бізнесу з прокату засобів для спорту та відпочинку. На конкурс від учнів міських загальноосвітніх шкіл, села Дмитрівки було подано 17 робіт, серед яких було багато вартих нагород. Компетентним журі на даному етапі конкурсу оцінювалися найкращі бізнес-ідеї, які можна реалізувати силами малого та середнього підприємця. У ході урочистостей дипломом було відзначено Ніколенко Оксану - вчителя Комсомольської СЗОШ І-ІІІ ступенів №3 ім. В.О.Нижниченка, під керівництвом якої на конкурс було підготовлено 8 робіт, 2 з яких посіли призові місця.

Члени виконавчого комітету розглянули ряд важливих питань. Заслухали інформацію начальника відділу у справах сім’ї та молоді Тетяни Оробченко про організацію оздоровлення та відпочинку дітей і підлітків улітку 2016 року. Затвердили мережу закладів оздоровлення та відпочинку дітей міста на 2016 рік, що складається з дитячого спортивно-оздоровчого центру «Горизонт», пришкільних таборів, спортивних таборів на базі ДЮСШ №1, ДЮСШ №2, ДЮСШ №3, табору праці та відпочинку Дмитрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, табору відпочинку ЦДтаЮТ. Визначили відповідальних за реалізацію освітньої, культурно-виховної, спортивної, фізкультурно-оздоровчої роботи в період оздоровлення юних комсомольчан. Обговорили питання організації якісного медичного обслуговування й харчування дітей та підлітків у ході літнього відпочинку.

Погодили проекти рішень «Про застосування натуральних норм забезпечення населення твердим паливом та скрапленим газом для надання пільг та житлових субсидій у 2016 році», «Про черговий призов громадян України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років, та старших осіб, які не досягли 27 річного віку і не мають права на звільнення відстрочку від призову на строкову військову службу».

 

Призначили ПАТ «Комсомольське АТП - 15347» тимчасовим перевізником на міському автобусному маршруті загального користування до садових товариств №25т «Технікум – сади «Маяк» через сади «Мічуринець», рекомендували здійснювати перевезення вартістю 5 грн.

 

Опрацювали питання економічного розвитку, майнових та природних ресурсів. Заслухали та відзначили звіт директора «Комсомольського ПКіТ» Олександра Меренкова про результати фінансово-господарської діяльності комунального підприємства «Комсомольський Палац культури і творчості» за 2015 рік.

 

Ольга Овчиннікова – директор департаменту економічного розвитку та ресурсів прокоментувала проекти рішень «Про списання основних засобів з балансу департаменту житлово-комунального господарства Комсомольської міської ради Полтавської області», «Про списання основних засобів з балансу КП ВУВКГ», «Про списання автотранспортних засобів з балансу КП ВУВКГ», «Про списання основних засобів з балансу Комсомольської міської лікарні», «Про надання в безоплатне строкове користування нежитлових приміщень та окремого індивідуально визначеного майна ОСББ «Гірники», «Про надання в безоплатне строкове користування майна, яке перебуває на балансі Комсомольського міського ЦСССДМ».

 

Розглянули питання квартирного обліку, надання ордерів на жилу площу в гуртожитках, проекти рішень, підготовлені фахівцями управління архітектури і містобудування.