Відбулося засідання організаційного комітету з питань підготовки до Дня пам’яті та примирення і 71-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

27.04.2016, 15:11

27 квітня відбулося засідання організаційного комітету з питань підготовки та проведення культурно-мистецьких заходів до Дня пам’яті та примирення і 71-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Захід пройшов за участі міського голови Дмитра Бикова, секретаря Комсомольської міської ради Сергія Дороти, заступників міського голови Надії Угнічевої і Юрія Мухи, депутатів Комсомольської міської ради, начальників структурних підрозділів виконкому міської ради, керівників комунальних підприємств, бюджетних установ, організацій, закладів, представників громадських організацій, ОСН «Тріада 21», ЗМІ.

У ході роботи оргкомітету заслухали начальника культури і туризму Ірину Зеленську про заходи, що заплановані на 06 травня і 09 травня 2016 року, про участь колективів й організацій, які будуть залучені до їх проведення.

На 06 травня запланована церемонія перепоховання останків воїнів, загиблих у роки Другої світової війни, у мікрорайоні Низи, тематичний концерт до дня пам’яті та примирення у великій залі Палацу культури і творчості.

На 09 травня – День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні – заплановано проведення традиційної легкоатлетичної естафети серед навчальних закладів міста, мітинг-реквієм та урочисте покладання вінків та квітів до меморіалу «Вічний вогонь», поїздка на катері делегації ветеранських організацій до обеліску Слави на острові Мужності, ювілейний концерт хору ветеранів війни та праці у великій залі Палацу культури і творчості, концерт муніципального духового оркестру у парку культури і відпочинку.

Учасники організаційного комітету обговорили організаційні питання проведення заходів: забезпечення перевезення молоді у мікрорайон Низи, озвучення, організація салютної групи, участь жителів мікрорайону Низи у перепохованні, забезпечення охорони громадського порядку під час проведення заходів. Внесли пропозицію через ЗМІ проанонсувати заходи.

Міський голова запропонував провести виїзну робочу нараду в мікрорайоні Низи з метою огляду місця проведення перепоховання останків воїнів, загиблих у роки Другої світової війни.