«УКРГАЗБАНК» презентував комсомольчанам урядову програму кредитування ОСББ

29.04.2016, 08:35

28 квітня представники ПАТ АБ «УКРГАЗБАНК» презентували комсомольчанам практичний досвід та перспективи розвитку Державної програми енергозбереження в житловому секторі.

У заході взяли участь міський голова Дмитро Биков, директор ДЖКГ Петро Василюк, працівники ДЖКГ, голови правління ОСББ міста, директор Полтавської обласної дирекції АБ «УКРГАЗБАНК» Михайло Ачкасов, начальник відділу організації продажів малого, середнього бізнесу Полтавської обласної дирекції АБ «УКРГАЗБАНК» Анастасія Мішутіна, начальник Відділення №330/16 Полтавської ОД АБ «УКРГАЗБАНК» Олена Смоляна.

Анастасія Мішутіна повідомила, що досвід банку на ринку України складає 23 роки, 95% акцій банку належить державі (Міністерству фінансів України). У ПАТ АБ «УКРГАЗБАНК» uaA+(стабільний) кредитний рейтинг. На обслуговуванні банку знаходиться понад 35 000 підприємств та організацій у країні, 700 тисяч клієнтів фізичних осіб. Відзначила, що УКРГАЗБАНК - перший банк в Україні, який почав кредитувати ОСББ.

У ході презентації опрацювали причини втрат тепла в житловому будинку та найбільш енергоефективні заходи, впровадження яких дозволить значно зменшити рахунки за комунальні послуги.

Розглянули досвід енергоефективного проекту ОСББ «Явір 2011», реалізованого в місті Луцьку.

Анастасія Мішутіна відзначила напрями кредитування, його переваги для ОСББ, повідомила умови та етапи отримання кредиту та розмір відшкодування з боку Державного агенства з енергоефективності та енергозбереження України. Підкреслила, що повертається 40-70% від суми кредиту, наданого на придбання енергоефективних матеріалів та обладнання. Запросила голів правління ОСББ долучитися до співпраці з ПАТ АБ «УКРГАЗБАНК».