Урочисте відкриття новорічної ялинки в Комсомольську

28.12.2010, 19:50

24 грудня у комсомольську відбулося урочисте відкриття головної ялинки міста. Приємно здивувало, що ялинку прикрасили яскравими іграшками та гірляндою, яка радувала своїми вогниками нашу дітвору.

Було цікаво спостерігати, як наповнювалась площа біля Палацу культури і творчості мешканцями міста. Сюди, до ялинки, прийшло багато народу - були і маленькі дітки з батьками, і люди зрілого віку. Всі з задоволенням веселились разом з Дідом Морозом і Снігуронькою, казковими героями, у яких перевтілились працівники Палацу культури та розважали дітлахів і дорослих.

На урочисте відкриття новорічної ялинки був запрошений міський голова Сергій Супрун. У вітальному слові він сказав: «Святий Миколай, Новорічні і Різдвяні свята приходять до нас із добрими надіями, солодкими подарунками, чарівними казковими героями і обов’язково – з Дідом Морозом, Снігуронькою та ялинкою.

У році, який минає, ми започаткували чимало добрих справ – на допомогу ветеранам, школярам, багатодітним сім’ям, спортсменам, обдарованим дітям, людям з обмеженими фізичними можливостями.

Ми намагалися прийти з добром, гарними вчинками до багатьох родин, у школи, у лікарні, у дитячі садки, бо ж дорослі і маленькі жителі Комсомольська були і залишаються найголовнішою турботою міської влади.

Я бажаю вам, дорогі діти, аби ці світлі та казкові свята прийшли в Україну, в наш рідний край тільки з добром.

Нехай рік пухнастих, добрих зайців і котів додасть вам бадьорості, завзяття і доброго здоров'я. Будьте усі щасливими на радість батькам.
Нехай яскравими вогнями засяє новорічна ялинка у Комсомольську!»