Засідання сесії Комсомольської міської ради

29.04.2016, 13:27

29 квітня у великій залі Комсомольської міської ради пройшла десята позачергова сесія Комсомольської міської ради Полтавської області сьомого скликання. Засідання вів міський голова Дмитро Биков. На сесії з 34 депутатів були присутніми 24.

 

Згідно з порядком денним депутати розглянули питання про внесення змін до рішення 04 сесії сьомого скликання від 12.01.2016 «Про міський бюджет на 2016 рік (в новій редакції)».

 

Заслухали інформацію начальника міського фінансового управління Валентини Баландіної, директора департаменту економічного розвитку та ресурсів Ольги Овчиннікової з вищезазначеного питання.

 

Збільшили видатки по спеціальному фонду по ДЖКГ на об’єкт «Капітальний ремонт (стадія РП) – заміна 840 вуличних світильників в мережі вуличного освітлення на світлодіодні, з урахуванням вимог щодо освітлення проїзних частин вулиць міста, перехресть, автобусних зупинок та пішохідних переходів за адресою м. Комсомольськ» за рахунок надходження запозичення від Північної екологічної фінансової корпорації НЕФКО. У рамках вищезазначеного проекту за кошти міського бюджету в минулому році вже замінено 472 світильника на сучасні світлодіодні.

 

Ухвалене рішення дозволить отримати перший транш кредиту від НЕФКО й замінити ще 191 світильник у Комсомольську.