У Комсомольську відзначили Всесвітній день охорони праці

29.04.2016, 13:29

28 квітня секретар Комсомольської міської ради Сергій Дорота взяв участь у нараді з підведення підсумків Тижня охорони праці на ВАТ «Полтавський ГЗК».

 

Нараду вів голова правління ВАТ «Полтавський ГЗК» Віктор Лотоус.

 

У заході також взяли участь почесні гості: начальник управління Держпраці по Полтавській області Сергій Щербак, заступник начальника Головного управління Держпраці в Дніпропетровській області Костянтин Корольов, заступник начальника управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків і профзахворювань України в Полтавській області Оксана Щербак, начальник відділення виконавчої дирекції ФСС в м. Комсомольську Полтавської області Валентина Терещенко, районний інженер Криворізького Державного воєнізованого гірничо-рятувального загону державної служби надзвичайних ситуацій України Ігор Машлаковский. 

 

Директор з виробничої безпеки і охорони праці на комбінаті Ігор Зінченко прозвітував про підсумки проведення Тижня охорони праці на комбінаті.

 

Почесні гості виступили з промовами, відзначили переможців конкурсу в номінації «Кращий цех», вручили грамоти працівникам комбінату. Відзначили роботу підприємства в сфері охорони праці та промислової безпеки.

 

Секретар Комсомольської міської ради Сергій Дорота від міської влади вручив працівникам ВАТ «Полтавський ГЗК» Почесні грамоти, Подяки міського голови, квіти. Висловив вдячність за проведення на містоутворюючому підприємстві заходів, націлених на збереження життя людини під час трудової діяльності.

 

Кращих працівників комбінату також було відзначено керівництвом ВАТ «Полтавський ГЗК», профсоюзним комітетом. Голова правління ВАТ «Полтавський ГЗК» Віктор Лотоус, директор з виробничої безпеки і охорони праці на комбінаті Ігор Зінченко нагородили переможців конкурсу дитячого малюнка серед учнів міських шкіл іменними чеками.

 

Студенти Вищого професійного гірничого училища порадували дорослих виступами, приуроченими до Всесвітнього дня охороні праці.