Змагання з легкої атлетики

29.04.2016, 14:15

26 квітня пройшли змагання з легкої атлетики в м. Кременчуці. 8 спортсменів з нашого міста отримали запрошення взяти участь у цих змаганнях, які пройшли на стадіоні льотного коледжу.

Погода була «нельотна», але це не завадило нашим спортсменам виступити добре. Наймолодшим учасником був Сергій Гайдаш. Він брав участь на трьох дистанціях – 30 м, 60 м і 100 м, метанні м'яча й завоював три перших місця. Іван Хухро теж вперше був на змаганнях такого рівня, брав участь у бігу на 100 м і 60 м, метанні м'яча й виборов два призових місця. Крамаренко Тетяна, Малихіна Тетяна, Мелехов Рустам, Григоренко Костянтин, Сітьков Віктор – усі були з призовими нагородами у своїй нозології. І хоч погода не радувала теплом, діти поверталися в Комсомольськ з гарним настроєм.

Хочеться висловити подяку федерації дзюдо на чолі з Мінязевим В.Д. і Горяшину В. Ф за наданий транспорт. Адже без індивідуального автобуса дітям з порушенням опорно-рухового апарату дуже складно дістатися навіть до такого близького міста Кременчука. Дякую всім за підтримку!

 

Тетяна Амельченя