Апаратна нарада

5.05.2016, 09:37

04 травня керівники структурних підрозділів Комсомольської міської ради, її виконавчого комітету, комунальних підприємств, бюджетних установ, організацій, закладів взяли участь у черговій апаратній нараді за головування міського голови Дмитра Бикова.

 

Очільник Комсомольська привітав з Великоднем родини військових, які загинули на сході України, захищаючи її незалежність. Передав вітання зі святом від голови Полтавської обласної державної адміністрації Валерія Головка, вручив подарунки та солодощі. На апаратну нараду також були запрошені рідні загиблого військового Олександра Шалесного, який жив та працював у Комсомольську: син Сергій та батько Михайло Олександрович. Дмитро Биков підтримав юнака, подарував сучасний ноутбук.

 

За дорученням народного депутата України Костянтина Жеваго міський голова вручив головному лікарю Комсомольської міської лікарні Костянтину Шкляру новий комп’ютер, придбаний для кардіологічного відділення.

 

Міський голова озвучив оцінку результатів діяльності державних адміністрацій і міськвиконкомів міст обласного значення. Комсомольськ впевнено посів загальне 1 місце за результатами І кварталу 2016 року серед міст обласного значення та м. Полтави у сферах: «Економічний розвиток», «Інвестиційна, наукова та інноваційна діяльність», «Населення та ринок праці», «Захист прав дитини».

 

Дмитро Биков повідомив про роботу депутатів Комсомольської міської ради 29 квітня на засіданні десятої позачергової сесії міськради, де ухвалили внесення змін до рішення 04 сесії сьомого скликання від 12.01.2016 «Про міський бюджет на 2016 рік (в новій редакції)». Ухвалене рішення дозволить отримати запозичення від Північної екологічної фінансової корпорації НЕФКО й продовжити співпрацю щодо заміни світильників у мережі вуличного освітлення міста на світлодіодні.

 

У ході апаратної наради йшлося про значне підвищення ціни на природний газ в Україні. Міський голова оприлюднив результати аналізу споживання газу по Комсомольську. Загальний об’єм спожитого блакитного палива по місту за 2015 рік склав близько 23,5 млн куб. м, з них 20,8 млн куб. м – населення, 1,8 млн куб. м – бюджет, 770 тис куб. м – інші споживачі.

 

У Комсомольську продовжується робота щодо нарахування субсидій за комунальні послуги. Близько 9,5 тис. комсомольчан вже отримують державну компенсацію. Зростання ціни на газ призведе до збільшення вартості комунальних послуг у новому опалювальному сезоні. Актуальними, як ніколи, для мешканців міста стануть заходи зі створення ОСББ, термомодернізації, залучення кредитних та донорських ресурсів, енергосервісних компаній. ПАТ АБ «УКРГАЗБАНК»  нещодавно презентував механізм кредитування юридичних, фізичних осіб у рамках Державної програми енергозбереження. УКРГАЗБАНК - перший в Україні почав кредитувати ОСББ. Відповідно до програми повертається 40-70% від суми кредиту, наданого на придбання енергоефективних матеріалів та обладнання. Комсомольчани можуть долучитися до програми з метою впровадження енергоефективних заходів.

 

ПФ ПАТ «Укртелеком» поінформував органи місцевого самоврядування про відновлення телефонного зв’язку в будинках по проспекту Героїв Дніпра № 78, № 94, вулиці Добровольського № 75, № 77, № 79. Аварійне відключення відбулося через крадіжки кабелю електрозв’язку. Відновлювальні роботи по місту буде продовжено.

 

Міський голова поінформував присутніх про збільшення надходжень від фізичних осіб-підприємців за І квартал 2016 року в порівнянні з І кварталом 2015 року на 35,2%. Унаслідок збільшення нормативної грошової оцінки землі на коефіцієнт індексації на 90,2% зросли надходження від орендної плати за землю з фізичних осіб, на 55,2% - від земельного податку з фізичних осіб. Виросли у звітному періоді надходження від єдиного податку з фізичних осіб-підприємців на 18,1%. За рахунок зростання індексу інфляції збільшилися надходження від плати за оренду нерухомого майна, яке перебуває у власності територіальної громади міста (фізичні особи) на 13,5%. Загальна кількість працюючих підприємців та їх найманих працівників продовжує зменшуватися, але на відміну від попередніх періодів 2012-2015 років у І кварталі 2016 року процес уповільнився за рахунок збільшення кількості найманих працівників.

 

Очільник міста повідомив, що в ході 4 черги часткової мобілізації станом на 22 квітня демобілізовано 72 чоловіки з 106 призваних під час мобілізації на особливий період. Усього демобілізовано 224 особи, з них 206 - учасники АТО, 192 уже отримали посвідчення учасника бойових дій. Т.в.о. військового комісара Комсомольського РВК  Володимир Пучков прозвітував, що план з прийняття Комсомольським РВК осіб на військову службу за контрактом за І квартал 2016 виконано на 75 %. Згідно з нарядами Полтавського обласного військового комісаріату під час наступної хвилі мобілізації призову підлягають 38 осіб. Відібрані та готові до мобілізації 41 чоловік. У наявності є додатковий ресурс - бажаючі з числа раніше демобілізованих учасників АТО. Для призову на строкову військову службу в травні 2016 року відібрано 8 осіб, план виконано на 40 %.

 

Міський голова поінформував про реорганізацію санепідслужби та ветеринарної служби Комсомольська в управління Держпродспоживслужби у м. Комсомольську. Заступник начальника новоствореного управління Олександр Остапенко надав роз’яснення щодо функцій та повноважень. У складі нового управління передбачено 2 структурних підрозділи у складі 11 осіб: відділ безпечності харчових продуктів та ветеринарії; відділ державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства.

 

Заступник міського голови Юрій Муха зазначив, що за результатами І півріччя 2016 року очікується перевиконання дохідної частини міського бюджету. Згідно з Бюджетним кодексом збільшити кошти головним розпорядникам буде можливо тільки на липневій сесії міської ради. Звернувся до головних розпорядників бюджетних коштів з проханням своєчасно виконувати планові асигнування, готувати листи на виділення додаткових коштів тільки у разі виконання плану. Акцентував увагу на необхідності опрацювати законодавство у сфері електронних закупівель.

 

Міський голова озвучив повідомлення Міністерства молоді і спорту про підписання Українського Пакту заради молоді – 2020, який є продовженням європейської ініціативи Центру «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» зі створення партнерських стосунків між бізнесом і освітою. Проект буде направлено на забезпечення молоді на загальнодержавному рівні 10 тис. місць для стажування та перших робочих місць.

 

Дмитро Биков відзначив перемогу вихованців ДЮСШ № 1 у відкритому чемпіонаті України з кульової стрільби, привітав спортсменів, тренерів, адміністрацію закладу. «Серед 30 навчальних закладів комсомольчани вибороли першість! Це досить серйозний та гідний результат», - зазначив міський голова.

 

За результатами відбіркових зональних змагань спартакіади депутати Комсомольської міської ради пройшли до фінального туру, що відбудеться 11 травня в Полтаві. Спортивна команда депутатів візьме участь у змаганнях з міні-футболу, волейболу, настільного тенісу, шахів і шашок.

 

Головний спеціаліст відділу культури і туризму Марина Сидорчук анонсувала присутнім культурно-масові заходи з нагоди Дня пам’яті та примирення, 71 річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

 

Начальник відділу цивільного захисту, мобілізаційної роботи та охорони праці Неля Карпець оголосила про проведення у місті 05 травня річної технічної перевірки працездатності міської ланки системи централізованого оповіщення населення. Звернулася до ЗМІ та присутніх керівників з проханням повідомити комсомольчанам про захід з метою збереження спокою під час вмикання електричних сирен.