Не зникне з пам'яті людської великий подвиг

6.05.2016, 15:03

Дорогою ціною заплатив український народ за участь у війні 1939-1945 років. Не щезне з пам'яті людської великий подвиг і велика трагедія нашого народу. Не можна забути тих, хто віддав своє життя для щастя інших.

 

Неможливо позбутися думки: прийде той день, коли піде з життя останній з цих літніх людей з орденами. Піде у вічність, понесе з собою живі спогади. Що ж залишиться після них? Залишиться пам'ять про незабутніх героїв. 

 

Про них нагадуватимуть пам'ятні дати, які вдячні нащадки пронесуть у своїх серцях, пам’ятники, меморіали.

 

06 травня у мікрорайоні Низи за участі міського голови Дмитра Бикова, його команди, духовенства, військових, учнівської молоді, територіальної громади, ветеранів відбулася урочиста церемонія перепоховання останків воїнів, загиблих у роки Другої світової війни.

 

Міський голова Дмитро Биков у своїй промові зазначив, що останки дванадцяти невідомих солдат, яких було захоронено в часи війни в поодиноких могилах, сьогодні перенесено до братської могили в мікрорайоні Низи. На надгробній плиті також буде увічнено ім'я бійця Бориса Пелипенка, який загинув у німецькому концтаборі. Довгі роки його розшукував онук Тарас Махнюк.

 

Хвилиною мовчання територіальна громада вшанувала світлу пам'ять воїнів, які загинули на цій землі.

 

До присутніх звернулися голова ради Комсомольської міської організації ветеранів Другої світової війни та праці Віра Станицька, голова ОСН «Комітет мікрорайонів приватної забудови «Тріада-21» Олена Потока, подякували міському голові за те, що пам'ять про героїв, які тут загинули, буде збережена.

 

Отець Георгій відслужив панахиду за загиблими. Представники територіальної громади поклали квіткову гірлянду на братську могилу, встановили до підніжжя пам’ятника вінок, залишили живі квіти.