Народному хору ветеранів війни та праці – 30 років

10.05.2016, 11:28

У Комсомольську в День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні народний хор ветеранів війни та праці відзначив свій 30-й ювілей.

 

Концерт з нагоди свята проходив у великій залі Палацу культури і творчості. Захід відвідали заступник міського голови Надія Угнічева, начальник відділу культури і туризму виконкому Ірина Зеленська.

 

У вітальній промові Надії Угнічевої на адресу ювілярів прозвучали слова сердечної вдячності за виконавське мистецтво, оптимізм, натхнення, побажання колективу вічної молодості, міцного здоров'я на довгі роки, мирного неба і вдячних глядачів. Заступник міського голови від міської влади вручила ювілярам на знак визнання й глибокої поваги кошик прекрасних квітів.

 

На адресу учасників творчого колективу висловила теплі вітання начальник відділу культури і туризму виконкому Ірина Зеленська, подарувала гарний букет троянд.

 

До щирих вітань приєднався директор КП «Комсомольський міський Палац культури і творчості» Олександр Меренков, який вручив учасникам народного хору ветеранів війни та праці відзнаки.

 

Народний хор ветеранів війни та праці вітали друзі й колеги: Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) «Калина», ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6, хореографічна студія «Ясочка», танцювальний колектив «Молодички», учасниці гумористичного дуету «Язикаті хвеськи», народний оркестр народних інструментів «Барви», вокальний колектив «Натхнення», солістка Галина Гальченко.

 

Історія колективу народний хор ветеранів війни та праці розпочалася 30 років тому в лютому 1986 року.У травні цього ж року біля Вічного вогню відбувся дебютний концерт хору ветеранів. Першим керівником колективу стала Людмила Трішина. Вона зуміла об’єднати людей, створивши не тільки творчу атмосферу в колективі, а й справжню родину. У 1995 році хору ветеранів було присвоєно звання «Народний». Це звання вони несуть з гордістю, підтверджуючи його кожним своїм виступом і любов’ю до пісні. З 2000 року і по сьогоднішній день керівник хору ветеранів - Оксана Мамонтова. Концертмейстер – Любов Вергелесова. Основою творчості народного хору ветеранів війни є пісні про величний подвиг солдат, які здобули перемогу. Ювіляри пройшли великий життєвий і творчий шлях. Багато учасників-ветеранів уже пішли з життя, залишивши про себе добру пам’ять. Протягом багатьох років хор ветеранів бере активну участь у міських та обласних святкових заходах, презентує своє мистецтво мешканцям Кременчука, Полтави, Миргорода, Жовтих Вод, Кривого Рогу.

Народний хор ветеранів війни та праці відкрив програму піснею «Любіть Україну» на слова відомого українського поета Володимира Сосюри. Близько години зі сцени у виконанні хору звучали пісні військово-патріотичної тематики, українські народні пісні. Вдячна публіка зустрічала кожен програмний номер дружними оплесками.