У День Перемоги ветерани побували на острові Мужності

10.05.2016, 11:39

Традиційно 09 травня у День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні для ветеранів Комсомольська спільними зусиллями міської влади, керівництва ВАТ «Полтавський ГЗК» організовано поїздку на катері на острів Мужності, де делегація відвідала обеліск Слави.

Участь у заході взяли заступник міського голови Надія Угнічева, депутат Комсомольської міської ради, заступник начальника технічного відділу ВАТ «Полтавський ГЗК» Дмитро Вінівітін, депутати Комсомольської міської ради Світлана Нестеренко, Ольга Величко, представники ГО «Комсомольська міська спілка ветеранів Афганістану «Учасників бойових дій» на чолі з їх головою, депутатом міської ради Володимиром Рубаном, головний спеціаліст відділу культури і туризму Марина Сидорчук. З нагоди свята до присутніх приєднався голова Української спілки ветеранів Афганістану Юрій Цомартов. 

На почесних місцях - ветерани війни. У променях весняного сонця на їхніх грудях виблискували нагороди. Зовсім мало залишилося серед живих сивочолих захисників. Більшість через поважний вік та погане здоров’я, на жаль, вже не змогли взяти участь у щорічній подорожі до острова Мужності. Поряд з ветеранами війни з букетами весняних квітів - «діти війни» - покоління, на долю якого випало понівечене війною дитинство, юність і тяжка праця.

Довгим тривожним гудком присутні на катері вшанували пам'ять загиблих під час запеклих боїв за переправу. Представники міської спілки ветеранів Афганістану спустили на воду барвистий вінок. Члени делегації встановили вінки та корзини квітів біля обеліску, зробили фото для історії.

З щирим вітальним словом звернулися до сивочолих ветеранів заступник міського голови Надія Угнічева, депутат Комсомольської міської ради, заступник начальника технічного відділу ВАТ «Полтавський ГЗК» Дмитро Вінівітін. Подякували за перемогу, за здобутий для всіх прийдешніх поколінь мир, висловили вдячність за стійкість і мужність, проявлені в битві з ворогом, та щирі побажання здоров’я й довголіття.

Керівник народного хору «Славутич», Заслужений працівник культури України Василь Єпішко грав на баяні давно знайомі мелодії, присутні з великим задоволенням підтримали музиканта виконанням військових пісень. На завершення поїздки ветеранів пригостили солдатським обідом, організованим за кошти ВАТ «Полтавський ГЗК».

Голови міських ветеранських організацій висловили щиру вдячність міській владі, керівництву ВАТ «Полтавський ГЗК» за виявлену повагу, шану до ветеранів, надійну фінансову підтримку, чудово організоване свято.