Привітання міського голови!!

7.12.2010, 13:47

До дня місцевого самоврядування

Шановні працівники місцевого самоврядування, колеги, друзі!

Від усього серця поздоровляю вас з професійним святом - Днем місцевого самоврядування!

Сьогодні Комсомольськ, як і вся Україна, стоїть на порозі нового етапу суспільно-політичного та соціально-економічного розвитку, який вимагає нової якості політичної системи, наповнення місцевого самоврядування повноцінним змістом.

Завдання органів місцевого самоврядування і виконавчої влади – у тісній співпраці сконцентрувати свої зусилля на розв'язанні соціальних та економічних проблем, вирішення котрих дасть змогу відчутно поліпшити добробут людей. А це можливо за однієї умови – дотримання принципів реального народовладдя, тобто при спільній, ефективній роботі влади і громади.

Наша робота вимагає професіоналізму, наполегливості та відповідальності, а народна довіра зобов’язує нас дбати про інтереси людей. Успіхи самоврядування незаперечні, але залишається багато й невирішених питань і проблем, над якими сьогодні працює весь депутатський корпус міської ради. Та, не зважаючи на існуючі труднощі, що виникають із фінансуванням, удосконаленням механізмів влади, місцеве самоврядування крок за кроком розвивається і зміцнюється.

Тому у цей день я, як міський голова хочу подякувати усім, хто має причетність до місцевого самоврядування, адже ми з Вами робимо спільну справу - розбудовуємо наше місто, робимо життя його жителів кращим, працюємо задля їхнього добробуту.

Бажаю усім міцного здоров'я, благополуччя та родинного щастя.

Міський голова Сергій Супрун.