ІІ Всеукраїнський турнір юних філософів та релігієзнавців завершив роботу

11.05.2016, 16:48

07 травня 2016 року відбулося закриття фінального етапу ІІ Всеукраїнського турніру юних філософів та релігієзнавців, що проходив на базі ДСОЦ «Горизонт». Участь у турнірі взяли 11 команд – із Полтави, Харкова, Сум, Черкас, Житомира, Коростишева, Кривого Рогу, Івано-Франківської та Волинської областей.

На закритті ІІ Всеукраїнського турніру юних філософів та релігієзнавців учасників змагань привітала заступник міського голови Надія Угнічева. Вона побажала успіхів у наступних турнірах та навчальних форумах усім присутнім, подякувала всім і гостинно запросила ще раз відвідати наше місто.

Раїса Євтушенко, головний спеціаліст департаменту загальної, середньої та дошкільної освіти МОН України відмітила високий рівень організації турніру й радо привітала усіх присутніх.

Щасливі володарі дипломів подякували за гостинність директору КП ДСОЦ «Горизонт» Наталії Мартинович та відзначили, що вони, як учасники багатьох змагань, були вражені умовами проживання та харчування.

Проректор Полтавської місіонерської духовної семінарії, Єпископ Новосанжарський Веніамін провів подячний молебень, а студенти семінарії в хоровому виконанні розповіли історію церковного співу.

На заході також були присутні методисти Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені М.В. Остроградського, начальник відділу освіти Ірина Шошина, завідувач міським методичним кабінетом Світлана Негода.

Перші місця турніру вибороли команди із Харкова й Луцька, два других місця дісталися гостям із Полтави й Івано-Франківська. Переможці конкурсу у своїх промовах дали зрозуміти всім, що майбутнє покоління інтелігентів України в надійних руках.