Депутати Комсомольської міської ради захищали спортивну честь Комсомольська

12.05.2016, 09:10

Депутати Комсомольської міської ради захищали спортивну честь Комсомольська у фінальному турі спартакіади серед депутатів рад усіх рівнів Полтавської області, що відбувся у м. Полтаві 11 травня.

Команда депутатів Комсомольської міської ради взяла активну участь у змаганнях з усіх п’яти видів спорту: міні-футболу, волейболу, шашок, шахів, настільного тенісу.

 

За результатами напруженої спортивної боротьби комсомольчанам вдалося показати найкращий спортивний результат. Депутат Комсомольської міськради Тарас Зінченко здобув визначну перемогу – І місце у змаганнях з шахів серед чоловіків та вивів команду Комсомольська на ІІ місце серед міст обласного підпорядкування. Тараса Зінченка, як найкращого гравця, зараховано до збірної команди області.

 

Депутат Комсомольської міськради Петро Кучер зайняв V місце на Полтавщині серед гравців настільного тенісу.

 

Депутата Комсомольської міськради Дмитра Вінівітіна визнано одним з найкращих гравців з футболу та включено до складу збірної команди від Полтавської області.

 

Урочисте відкриття ІІ етапу спартакіади відбулося на стадіоні «Динамо» та розпочалося парадом учасників змагань, серед яких були найкращі 15 команд, які перемогли у регіональних іграх.

 

Почесне право очолити колону депутатів Полтавщини надали депутату обласної ради, чемпіону світу з футболу серед ветеранів Івану Близнюку, переможцям минулого року - збірній команді Полтавської районної ради.

 

За підсумками спартакіади сформовано збірну команду області, яка представить Полтавщину на Всеукраїнській спартакіаді, що має відбутися з 6 по 12 червня у місті Чорноморську (Одеська область).