Засідання міської призовної комісії

12.05.2016, 13:58

12 травня голова міської призовної комісії, секретар Комсомольської міської ради Сергій Дорота провів у приміщенні Комсомольського районного військового комісаріату засідання міської призовної комісії призовної дільниці м. Комсомольська.

 

У заході взяли участь члени комісії, затверджені рішенням виконкому від 26.04.2016 № 334 «Про черговий призов на строкову військову службу громадян України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років, та старших осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу», заступник військового комісара – начальник відділення комплектування Комсомольського РВК Іван Селіванов, головні спеціалісти відділення комплектування Комсомольського РВК Ганна Ледовська та Людмила Ульянець.

 

У ході засідання заслухали інформацію старшого лікаря призовної комісії, головного лікаря поліклініки «МЦ «ПМСД» Аліни Ковпак про результати проходження юнаками призовного віку медичного огляду військово-лікарською комісією, про визнання 8 осіб придатними до строкової військової служби.

 

Т.в.о. військового комісара Комсомольського РВК Володимир Пучков поінформував про роботу, проведену в напрямку вивчення особистих якостей молоді та побажань призовників щодо призначення роду військ.

 

Голова міської призовної комісії Сергій Дорота оголосив підсумки роботи засідання. Зачитав рішення призовної комісії про визнання молодих людей придатними до строкової військової служби та їх призначення до роду військ Збройних сил України. Секретар Комсомольської міської ради побажав призовникам щасливої служби та мирного неба над головою. Запросив їх разом із батьками та родичами у велику залу міської ради взяти участь в урочистостях з нагоди відправлення до армії, що заплановані на 16 травня на 11.00 годину.

 

Члени комісії обговорили нагальні проблеми, для вирішення яких запланували провести спільне робоче засідання за участі представників військкомату, поліції, виконкому Комсомольської міськради.