Урочисті проводи призовників до лав ЗСУ

16.05.2016, 13:34

16 травня в малій залі Комсомольської міської ради відбулися урочисті проводи юнаків на строкову військову службу 2016 року до лав Збройних сил України.

 

Участь у заході взяли голова міської призовної комісії, секретар Комсомольської міської ради Сергій Дорота, перший заступник міського голови Олександр Чуприна, начальник відділу у справах сім’ї та молоді Тетяна Оробченко, головні спеціалісти відділу Оксана Гончар, Тетяна Качанова, т.в.о. військового комісара Комсомольського РВК Володимир Пучков, керівник військово-облікового столу ВАТ «Полтавський ГЗК» Валентина Козій, учасник бойових дій в АТО, ветеран війни в Афганістані Анатолій Візерський, депутат Комсомольської міської ради, голова ГО «Комсомольська міська спілка ветеранів Афганістану «Учасників бойових дій», Володимир Рубан, ЗМІ. Підтримати новобранців також прийшли батьки, родичі, допризовна молодь СЗОШ № 3 ім. В.О.Нижниченка.

 

Із напутнім словом звернувся до присутніх голова міської призовної комісії, секретар Комсомольської міської ради Сергій Дорота: «Шановні призовники, батьки, гості, присутні! Сьогодні ми проводжаємо в Збройні сили України на службу наших хлопців! Хочу побажати вам, щоб ви освоїли військові дисципліни на «відмінно». Щиро сподіваюся, що навички військової науки вам не доведеться застосовувати у вашому житті! Успіхів вам на теренах освоєння нових знань, завзяття в досягненні мети, наполегливості у праці! Миру всім нам! Щасливої служби, хлопці!» Голова міської призовної комісії вручив кожному новобранцю «Наказ призовнику», подарунки на згадку про урочисту подію.

 

Вітав призовників весняного призову 2016 року учасник бойових дій в АТО, ветеран війни в Афганістані Анатолій Візерський, бажав гідно пройти цей іспит, повернутися додому здоровими, сповненими сил та нових вмінь.

 

Керівник військово-облікового столу ВАТ «Полтавський ГЗК» Валентина Козій у своїй промові запевнила призовників, що на їх повернення з нетерпінням чекатимуть не тільки вдома, а й на комбінаті, за ними буде збережено місце роботи, щомісячно перераховуватиметься середня заробітна плата на картку.

 

Звернувся до призовників т.в.о. військового комісара Комсомольського РВК Володимир Пучков, зазначивши, що військова служба є почесним обов’язком кожного громадянина, і висловив свої переконання, що перебування в армії надасть їм впевненості, мужності, покращить фізичну форму юнаків.

 

У ході церемонії за давньою традицією новобранців на добру дорогу й гарні справи благословив отець Георгій Граб.

 

У відповідь на щирі побажання та настанови від імені усіх новобранців виступив Дмитро Кіндер, подякував владі за турботу й увагу, рідним – за батьківське тепло, материнську ласку. Запевнив, що призовники Комсомольська і надалі будуть служити взірцем у святій справі служіння українському народу.

 

До всіх побажань, які в цей урочистий день надійшли на адресу призовників, приєдналася начальник відділу у справах сім’ї та молоді Тетяна Оробченко. Побажала юнакам-комсомольчанам щасливої служби, високих досягнень, нових добрих знайомств та своєчасного повернення додому. Висловила вдячність міському голові Дмитру Бикову, Комсомольській міській раді на чолі з секретарем міськради Сергієм Доротою за сприяння розвитку молодіжної політики в місті та фінансову підтримку.

 

По закінченню заходу представники громади провели новобранців під звуки козацького маршу та гучні оплески.

 

Захід організовано з ініціативи міської влади відділом у справах сім’ї та молоді виконкому Комсомольської міської ради, Комсомольським районним військовим комісаріатом.