У Комсомольську відзначили переможців конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей - 2016»

16.05.2016, 16:56

16 травня за головування першого заступника міського голови Олександра Чуприни в малій залі Комсомольської міської ради пройшло чергове засідання ради з питань безпечної життєдіяльності.

 

У ході І частини засідання відбулася урочиста церемонія нагородження переможців конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей - 2016», приуроченого до Всесвітнього дня охорони праці, проведеного відділенням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань у м. Комсомольську Полтавської області. Мета конкурсу – привернути увагу суспільства, у тому числі й молоді, до проблем у сфері охорони праці, а також популяризувати превентивні заходи, спрямовані на запобігання нещасним випадкам на виробництві та професійним захворюванням. Учасниками конкурсу стали учні навчальних закладів Комсомольська за трьома віковими категоріями: молодша група (6-10 років), середня (11-14 років), старша (15-18 років).

 

Призерами конкурсу в Комсомольську стали:

Анастасія Кузьмінська - І місце серед дітей молодшої групи;

Марія Пономарьова - І місце серед дітей середньої групи;

Іван Кладченко - І місце серед дітей старшої групи.

 

ІІ місце серед дітей молодшої групи завоював Юрій Когут; серед дітей середньої групи – Абігаль Гармидер; серед дітей старшої групи – Аліна Богодист.

 

ІІІ місцем відзначили Арсенія Ісаєва (молодша вікова група), Ростислава Шевчука (середня вікова група), Анастасію Гартман (старша вікова група).

 

Анастасія Кузьмінська зайняла ІІІ місце в обласному конкурсі дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей -2016».

 

Начальник відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань у м. Комсомольську Полтавської області Валентина Терещенко відзначила переможців, вручила кожному грамоти, квіти.

 

На згадку про урочистості переможці конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей - 2016» сфотографувалися із представниками влади та відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань у м. Комсомольську.