Засідання ради з питань безпечної життєдіяльності

17.05.2016, 10:32

У вівторок у виконкомі Комсомольської міської ради відбулося чергове засідання ради з питань безпечної життєдіяльності.

 

Засідання вів голова Ради, перший заступник міського голови Олександр Чуприна.

 

Участь у заході взяли члени Ради, керівники та представники комунальних підприємств міста, Комсомольського центру ПМСД, міського сектору управління ДСНС у Полтавській області, Комсомольського відділення Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань.

 

Відповідно до порядку денного заслухали звіт начальника Комсомольського відділення Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань Валентину Терещенко про підсумки конкурсу дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей - 2016». Привітали переможців конкурсу – учнів ЗОШ міста.

 

Головний спеціаліст з охорони праці відділу цивільного захисту, мобілізаційної роботи та охорони праці Наталія Вертегел поінформувала про заходи, проведені в місті з нагоди Всесвітнього дня охорони праці.

 

Члени Ради розглянули питання про стан готовності стаціонарної атракціонної техніки, підготовку місць масового відпочинку на водах до літнього оздоровчого періоду 2016 року.

 

Опрацювали заходи, направлені на попередження дитячого травматизму під час літніх канікул. Узгодили питання щодо виконання запобіжних заходів та контролю за наявністю кришок люків на інженерних мережах міста.

 

За підсумками засідання голова Ради, перший заступник міського голови Олександр Чуприна дав присутнім відповідні доручення.