ХХ ювілейна урочиста церемонія нагородження обдарованих і талановитих дітей «Твоє майбутнє, Комсомольськ»

18.05.2016, 09:55

17 травня у великій залі Палацу культури і творчості відбулася ХХ ювілейна урочиста церемонія нагородження обдарованих і талановитих дітей «Твоє майбутнє, Комсомольськ». За 20 років її проведення міською владою було відзначено більше семи тисяч школярів, які в подальшому пішли навчатися у вищі навчальні заклади України, продовжуючи примножувати славу рідного міста. Серед запрошених – секретар Комсомольської міської ради Сергій Дорота, заступник міського голови Надія Угнічева, начальник відділу у справах сім’ї і молоді Тетяна Оробченко, начальник відділу освіти Ірина Шошина, начальник відділу культури і туризму Ірина Зеленська, діти, батьки, педагоги, ЗМІ.

На святі віншували учнів загальноосвітніх навчальних закладів, позашкільного навчального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості», комунальних позашкільних спеціалізованих мистецьких навчальних закладів – «Дитяча музична школа», «Дитяча художня школа», Вищого професійного гірничого училища, Комсомольського політехнічного коледжу Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського, комунального підприємства «Палац культури та творчості».

Уперше на церемонії нагородження талановитих та обдарованих дітей відзначали дошкільнят – вихованців ДНЗ «Чебурашка» Паланську Олександру й Будяка Вадима.

Надія Угнічева привітала таланти Комсомольська: «Сьогодні ми вшановуємо дітей та молодь, які показали високий рівень знань та вмінь, захищали честь міста та стали переможцями і призерами олімпіад, змагань та конкурсів обласного, Всеукраїнського та Міжнародного рівнів. Номінанти минулих років посіли чинне місце в українському суспільстві. Серед них керівники підприємств та організацій, провідні спеціалісти світових компаній, відомі усьому світові спортсмени, визнані майстри у культурному житті держави.

Місто пишається молодими талантами та щиро вітає дітей, вчителів та батьків із здобутими перемогами. Сподіваємося, що ваші імена будуть вписані золотими буквами в історію Полтавської області та держави Україна».

Сергій Дорота подякував батькам за належну участь у вихованні дітей, педагогам – за плідну працю з юними талантами. Побажав успішних нових сходинок в оволодінні знаннями, перспективних планів, мрій та задумів, подальших перемог в інтелектуальних та творчих випробуваннях.

Сертифікати номінантів ХХ ювілейної урочистої церемонії нагородження обдарованих і талановитих дітей «Твоє майбутнє, Комсомольськ» вручали секретар міської ради Сергій Дорота, заступник міського голови Надія Угнічева за перемоги в обласних і всеукраїнських етапах конкурсів-захистів науково-дослідницьких робіт МАН України, у Всеукраїнських учнівських олімпіадах з базових дисциплін, просвітницьких, спортивних, професійних, творчих конкурсах і змаганнях.

За високі навчальні досягнення, результативну участь у Всеукраїнських учнівських олімпіадах та просвітницьких конкурсах обласного та всеукраїнського рівнів Подякою міського голови відзначені номінанти: учениці 9-А класу СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу ім.Л.І.Бугаєвської Капоріна Марина й Гусєва Анна, учні СЗОШ №3 ім.В.О.Нижниченка з поглибленим вивченням предметів суспільно-гуманітарного циклу – Канівець Марина, 9-А клас, Ярмула Юлія, 11-Б клас, Сінельник Максим, 10-А клас.

До привітань приєдналися творчі колективи навчальних закладів, Палацу культури і творчості, які подарували яскраві номери художньої самодіяльності.