Третій чемпіонат України з бочча серед людей з обмеженими можливостями

23.05.2016, 09:10

З 16 по 19 травня 2016 року в Одесі проходив третій чемпіонат України з бочча серед людей з обмеженими можливостями. Спортсмени приїхали з усіх куточків України – Київської, Миколаївської, Львівської, Черкаської, Херсонської, Одеської, Полтавської та Дніпропетровської областей. У змаганнях взяли участь близько 40 спортсменів. Полтаву представляли 7 спортсменів, з них 5 спортсменів з нашого міста – МокієнкоЛ., Ваніна І., Онуфрей О., Сінельник М. і Мірошниченко В. Чемпіонат пройшов у два етапи в індивідуальних, парних і командних іграх. Гравці грали в дисциплінах ВС-1, ВС-2, ВС-3 і ВС-4. Кожному гравцеві присуджувалася своя класифікація.


Дві срібні медалі з цього чемпіонату привезли наші спортсмени –  Мокієнко Лариса(ВС-1) і Сінельник Максим(ВС-3). Також Максим отримав ще одну бронзову нагороду в індивідуальній дисципліні. КМС присуджується за 1-2 місце в індивідуальній дисципліні, парній або командній за  умови 3 і більше учасників, пар та команд. Учасників було більше, тому можемо сміливо подавати на присвоєння Мокієнко Л. і Синельнику М. звання Кандидата в майстри спорту.


Полтавці Духно Ю. і Тетюнник О.(ВС-4) також завоювали срібну й бронзову медалі в одиночних дисциплінах, а в парних іграх завоювали золото. У командній грі брали участь гравці Мірошниченко Валерій, Ваніна Ірина й Мокієнко Лариса. Брало участь 5 команд. Наші спортсмени провели 4 гри і дві з них виграли. Але за іронією долі всі 4 команди набрали по два очка й переможців обирали за забитими м'ячами. Наші хлопці виявилися на 4 місці.