Увага оголошення!!

7.12.2010, 13:44

ШАНОВНІ ВИБОРЦІ

а особливо ті, які виправляли власні дані на виборчих дільницях 31 жовтня, звертаємо вашу увагу на необхідності додатково перевірити внесення змін у Реєстр шляхом особистого звернення до відділу ведення Державного реєстру виборців Комсомольської міської ради.

Також, для уточнення персональних даних, просимо звернутись виборців:

• яким протягом 2010 року виповнилось 18 років;
  • які ставали на консульський облік в відомчих установах МЗС;
  • які проходили строкову військову службу й демобілізувались;
  • звільнились з установ виконання покарань;

При собі необхідно мати паспорт громадянина України, а у разі зміни прізвища – ще й документ, що підтверджує ці зміни.

Відділ знаходиться за адресою: вул.Миру, 24 (будівля міськвиконкому), 2-й поверх, каб. 201. Режим роботи: понеділок - п’ятниця – з 8.00 до 17.00.

Шановні виборці, ваше свідоме ставлення до наповнення Державного реєстру виборців достовірними відомостями має забезпечити в подальшому високий рівень підготовки списків виборців для проведення виборів усіх рівнів та референдумів.

Відділ ведення Державного реєстру виборців
Комсомольської міської ради