У місті проведено круглий стіл «Стабільний розвиток ОСББ»

25.05.2016, 17:05

25 травня в малій залі Комсомольської міської ради для представників ОСББ та ГО «Усі ми разом» (СЗОШ І-ІІІ ступенів № 4), ГО «Перспект»  (ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6), які є учасниками Проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду ІІІ», пройшло чергове засідання круглого столу з теми «Стабільний розвиток ОСББ».


Захід організовано спільним Проектом ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду ІІІ» за підтримки міської влади Комсомольська.


Участь у засіданні взяли міський голова Дмитро Биков, директор департаменту економічного розвитку та ресурсів Ольга Овчиннікова, начальник відділу благоустрою та житла департаменту ЖКГ, координатор проекту з підтримки місцевих громад у Комсомольську Валерій Гирявець, головний спеціаліст відділу благоустрою та житла департаменту ЖКГ Наталія Рубан, представники ТОВ «Легбудпроект», МП Фірма «Ірбіс», координатори проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» в Полтавській області Віталіна Старчик та Галина Бут.


Міський голова Дмитро Биков привітав та підтримав учасників круглого столу. Відзначив актуальність впровадження енергозберігаючих проектів у житлових будинках. Побажав усім плідної роботи.


У ході заходу присутні розглянули результати роботи учасників  Проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду ІІІ», обговорили позитивний досвід сталого розвитку ОСББ, окреслили проблемні питання.


Координатори проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» в Полтавській області провели для учасників круглого столу тренінг «Спільне оцінювання та громадський аудит».