Перевірка готовності дошкільних навчальних закладів міста до роботи в літній оздоровчий період

26.05.2016, 10:59

25 травня 2016 року, відповідно до розпорядження міського голови від 06.05.2016 року №185-р, комісією було проведено перевірку готовності дошкільних навчальних закладів міста до роботи в літній оздоровчий період 2016 року.

До складу оглядової комісії з перевірки ДНЗ міста до роботи ввійшли – голова комісії, заступник міського голови Надія Угнічева; заступник голови комісії, начальник відділу освіти Ірина Шошина, головний спеціаліст відділу цивільного захисту, мобілізаційної роботи та охорони праці Наталія Вертегел, головні спеціалісти відділу освіти Любов Павленко, Лілія Щербина, методист міського методичного кабінету Богдана Войтович, голова профспілки працівників освіти Світлана Василенко, інженер-будівельник відділу освіти Марія Божинська, інженер-електрик відділу освіти Микола Бурдуков, лікар загальної гігієни управління Держпродспоживслужби в місті Комсомольську Ігор Поцілуйко.

З 1 червня по 31 серпня ДНЗ переходять на літній режим роботи: усі види діяльності дітей, крім прийому їжі та денного сну, у цей період переносяться на свіже повітря. Саме тому особлива увага приділена підготовці спортивних та дитячих ігрових майданчиків для активного використання. У ході перевірки відзначено, що в кожному ДНЗ поновлено та відремонтовано спортивне обладнання та малі архітектурні форми на спортивних та групових майданчиках; проведено заміну піску в пісочницях; є іграшки для ігор дітей на вулиці з піском, водою, вітром, тощо. За ініціативи та безпосередньої участі батьківських комітетів для організації змістовних прогулянок дітей батьками виготовлене з автопокришок, дощок ігрове обладнання на дитячих майданчиках. У кожній групі є стаціонарні або виносні ємності для ігор дітей у теплу погоду з водою, а також килимки та покривала для відпочинку дітей на траві, тени та парасольки для прикриття пісочниць від прямих сонячних променів у спеку. На особливому контролі дотримання вимог техніки безпеки, створення безпечних умов для всіх учасників навчально-виховного процесу.

Особлива увага приділяється організації дитячого харчування в літній період. Кожен ДНЗ має затверджене завідувачем закладу та погоджене управлінням Держпродспоживслужби в м.Комсомольську перспективне 10-денне меню на літній оздоровчий період, яке є основою для складання щоденного. Для придбання свіжих овочів та фруктів нового урожаю вартість меню на літній період збільшується на 10% і становитиме з 1 червня по 31 серпня 2016 року 15.40 грн у день для дитини ясельного віку та 23.10 грн – для дитини садового віку.

У кожному ДНЗ належним чином розроблені та затверджені плани роботи в літній період. Значна частина робіт буде спрямована на якісну підготовку приміщень до нового навчального року та опалювального періоду.

За результатами перевірки зроблено висновок, що всі дошкільні навчальні заклади до роботи готові.