Запрошення до участі у Конкурсі

27.05.2016, 14:51

Обʼєднання співвласників багатоквартирного будинка «Стімул», Програма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду») та Комсомольська міська рада Полтавської області цією об’явою запрошують ліцензованих підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для виконання таких видів робіт у межах мікропроекту «Капітальний ремонт місць загального користування житлового будинку № 22 по вул. Конституції в м. Комсомольськ Полтавської області: сходових клітин, коридорів (ремонт стін, стель, улаштування світильників, заміна вікон та дверей)»:

- капітальний ремонт місць загального користування (сходові клітини та загальні коридори);

- заміна вікон на всіх поверхах та на технічному поверсі на металопластикові у кількості 20 шт.;

- заміна 27 дверей на всіх поверхах та на технічному поверсі на металеві з утеплювачем;

- заміна світильників у місцях загального користування на світлодіодні;

- установка 12 загрузочних клапанів на сміттєпроводі на всіх поверхах.

Підрядники повинні мати досвід проведення ремонтно-будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності.

Конкурсну Документацію можна безкоштовно отримати за такими адресами: м. Комсомольськ Полтавської обл., вул. Конституції, 22 або вул. Миру, 24, каб. 307. Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за адресою: м. Комсомольськ Полтавської обл., вул. Конституції, 22 не пізніше ніж 13-00 20.06.2016, після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні Пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.

Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою, зазначеною вище, або за телефонами: (05348) 21666, (067) 5327096.