Випускний вечір музичної школи

27.05.2016, 15:13

26 травня в актовій залі Комсомольського палацу культури і творчості відбувся випускний вечір позашкільного спеціалізованого мистецького начального закладу «Дитяча музична школа».

Директор ПСМНЗ Анатолій Головня побажав дітям легкої ходи по життю, черпати натхнення в музиці, бо музика вічна.

До вітальних слів на адресу випускників приєдналися почесні гості – заступник міського голови Надія Угнічева, начальник відділу культури і туризму Ірина Зеленська.

Надія Угнічева привітала випускників, батьків, викладачів, побажала, щоб знання, отримані в музичній школі, стали в подальшому сходинкою в доросле життя, сходинкою до творчої професії. Відзначила, що чверть випускників закінчили навчання на відмінно. Побажала успіхів, здоров’я, слова подяки адресувала викладачам за те, що засівають вічне, добре, прекрасне. Висловила надію, що в майбутньому сьогоднішні випускники стануть викладачами музичної школи в Комсомольську.

Під щирі оплески присутніх Надія Угнічева й Ірина Зеленська вручили випускникам свідоцтва про закінчення КПСМНЗ «Дитяча музична школа Комсомольської міської ради Полтавської області».

Викладачі й учні організували вітальний концерт, на якому звучали твори мистецтва, переносячи слухачів – учнів, викладачів, батьків, гостей – у світ прекрасного, у світ музики!