Дитяча художня школа проводжає випускників

30.05.2016, 13:40

27 травня у ПСМНЗ «Дитяча художня школа» відбулися урочистості з нагоди 35 випуску учнів.

 

 Швидко промайнули чотири творчі роки навчання. Нещодавно вони вчилися тримати олівці й пензлики, сидіти за мольбертами й поглинати інформацію про основи живопису та графіки, бігли на урок скульптури, хвилювалися за перші роботи й раділи своїм успіхам на шкільній виставці, отримували перші нагороди. Цього святкового вечора дитяча художня школа урочисто проводжає своїх випускників.

 

Привітати випускників художньої школи завітали почесні гості: заступник міського голови Надія Угнічева, начальник відділу культури і туризму Ірина Зеленська, отець Георгій, батьки, рідні, друзі.

 

З щирим напутнім словом звернулася до дітей заступник міського голови Надія Угнічева. Зазначила, що пишається успіхами й досягненнями юних митців, побажала їм подальшого творчого розвитку. Висловила глибоку вдячність викладачам і батькам за науку й підтримку, створення умов для гармонійного розвитку особистостей.

 

Приєдналася до вітань випускникам, теплих побажань щасливої творчої долі начальник відділу культури і туризму Ірина Зеленська. Запросила фахівців образотворчого мистецтва продовжити навчання й повернутися у Комсомольськ викладачами.

 

Привітав дітей і батьків отець Георгій, який відзначив, що мистецтво допомагає формувати в особистості найвищі людські цінності. З виховання поваги до народних традицій, культури починається любов до мистецтва, людей, Вітчизни. Побажав молоді зберегти набутий досвід крізь життя.

 

Надія Угнічева й Ірина Зеленська вручили випускникам свідоцтва про закінчення позашкільного спеціалізованого мистецького навчального закладу «Дитяча художня школа Комсомольської міської ради Полтавської області».

 

Гордих і щасливих випускників художньої школи привітали також учні 1 класу, подарували їм квіти та побажали щасливої дороги. Випускники вручили першокласникам веселкову квітку - символ знань і отриманого мистецького досвіду, наказали старанно працювати і прославляти рідну школу на всю Україну.

 

У ході святкової лінійки прозвучало щире батьківське слово. Від імені батьків виступив Олександр Бухаленков, який висловив вдячність міському голові Дмитру Бикову, заступнику міського голови Надії Угнічевій, начальнику відділу культури і туризму Іртні Зеленській, Комсомольській міській раді за стабільну фінансову підтримку, небайдужість і сприяння творчому й естетичному розвитку юних митців. Подякував усьому педагогічному колективу на чолі з директором ПСМНЗ «Дитяча художня школа» Ольгою Чередніченко за терпіння, розкриті таланти, успіхи й досягнення дітей.

 

Викладачі випускних класів Зінаїда Власенко й Дарина Теняєва промовили останню учительську настанову, у якій попросили своїх учнів йти за мистецтвом, зберегти в собі художника й пам'ять про чудові шкільні роки. Побажали вихованцям успіхів.

 

На завершення свята випускники презентували гостям звітну виставку творчих робіт, де було представлено 67 робіт виконаних як в класичних, так і сучасних техніках і матеріалах. Учасники святкового вечора мали змогу помилуватися оригінальними роботами, виконаними у техніці вітраж, вишивка, лялька-мотанка, живопис, аплікація, графіка, колаж, вовняна акварель, витинанка та виробами з глини й авторськими техніками.

 

На добру згадку про останній вечір у художній школі випускники зробили спільне фото, яке постійно нагадуватиме їм про час, проведений у мистецькій родині художньої школи.