У добру путь, випускники 2016 року!

30.05.2016, 14:17

Не шуміть, березоньки, ялинки зелені,
Не сумуйте, вчителі і ріднії нені.
Виросли ми біля вас, тож благословіте
На життя щасливеє на цілому світі!

На Театральній площі під звуки вальсу розпочався загальноміський випускний вечір – свято вручення атестатів з відзнакою, золотих та срібних медалей. Привітати юнаків і дівчат із завершенням навчання у загальноосвітніх навчальних закладах міста Комсомольська й початком нового важливого життєвого етапу завітали міський голова Дмитро Биков, секретар Комсомольської міської ради Сергій Дорота, заступник міського голови Надія Угнічева, голова правління ВАТ «Полтавський ГЗК» Віктор Лотоус, отець Георгій, начальник відділу освіти Ірина Шошина, завідувач міським методичним кабінетом Світлана Негода, працівники відділу освіти й міського методичного кабінету.

На знак вічної шани усім, хто не повернувся з поля бою, хто боронив свободу Батьківщини в роки Другої світової війни та в роки утвердження незалежності нашої держави, делегації навчальних закладів взяли участь у церемонії покладання квітів до Вічного вогню.

З вітальним словом до молоді міста звернувся міський голова Дмитро Биков: «Дорогі випускники, шановні батьки, вчителі, гості та жителі Комсомольська! Сьогодні ми зібралися з вами, щоб привітати 235 випускників шкіл нашого міста. Гордістю для нас є 20 медалістів, які сьогодні одержать свої золоті й срібні медалі. Нехай кожен успіх, який прийде до вас у майбутньому, стане винагородою для ваших учителів та батьків за їх благородну працю, любов і терпіння. Кожен із вас є єдиним і неповторним у цьому світі. У кожного буде своя місія в цьому житті: хтось буде лікувати людей, хтось стане гірником або будівельником, а хтось повернеться у свою рідну школу й буде навчати дітей для майбутнього України. Вітаю всіх із святом вручення медалей і атестатів про повну загальну середню освіту. Бажаю вам успіхів і здійснення всіх задумів! У добру путь, удачі вам!»

Голова правління ВАТ «Полтавський ГЗК» Віктор Лотоус у вітальній промові зазначив, що випускний вечір – одна із найважливіших подій у житті кожної людини. Пройде декілька років і доведеться брати участь і в економічному, і в культурному, і в інтелектуальному житті нашого міста, нашої країни. «Ви пам’ятайте, які б кар’єрні вершини ви не підкорювали, яку б професію ви не вибрали, найважче в нашому житті залишатися справжньою людиною: не забувати своїх батьків, поважати своїх учителів, бути справжніми патріотами своєї Батьківщини,» – наголосив Віктор Лотоус.

Отець Гергій побажав дітям бути щасливими, бути уважними до настанов батьків і вчителів.

У церемонії вручення атестатів з відзнакою, золотих і срібних медалей брали участь міський голова Дмитро Биков, секретар міської ради Сергій Дорота, голова правління ВАТ «Полтавський ГЗК» Віктор Лотоус.

До вітань приєдналися творчі колективи навчальних закладів міста й Палацу культури і творчості. Завершився святковий вечір спільним фото напам’ять.