Апаратна нарада

31.05.2016, 09:34

30 травня міський голова Дмитро Биков провів чергову апаратну нараду за участі керівників структурних підрозділів Комсомольської міської ради, виконавчого комітету, комунальних підприємств, бюджетних установ, організацій, закладів міста.

 

Нараду міський голова розпочав з розгляду питання про перейменування міста. Постанову № 4085, яку було прийнято на засіданні Верховної Ради України 19.05.2016,  голова Верховної Ради України не підписав. З вищезазначеного питання проводиться активна робота за участі народного депутата України Костянтина Жеваго.

 

У ході наради міський голова окреслив важливі суспільно-політичні події загальнодержавного значення: звільнення української льотчиці Надії Савченко з полону та її повернення на Батьківщину. Дмитро Биков повідомив, що сьогодні Україна очікує на отримання третього траншу кредиту від Міжнародного валютного фонду. Умови Меморандуму про співпрацю з МВФ передбачають: збільшення ціни на газ для населення, наповнення Пенсійного фонду України, формування ринку землі сільськогосподарського значення. Позитивне рішення МВФ дозволить залучити необхідну додаткову фінансову допомогу.

 

Дмитро Биков прокоментував ситуацію щодо встановлення лічильників теплової енергії в житловому фонді міста: «Минулий рік завершено з гарним результатом – 90% житлових будинків міста оснащено лічильниками теплової енергії. Плануємо забезпечити житловий фонд лічильниками тепла на 100 %. Відкритим залишилося питання по 26 будинках. Сьогодні вирішенню цього питання заважає наявність відкритого водозабору в 1-4 мікрорайонах Комсомольська. У першу чергу маємо вирішити цю проблему, зменшити витрати КВП «Комсомольськтеплоенерго», підвищити якість води для мешканців. А після впровадження цих невідкладних заходів буде завершено реалізацію проекту з встановлення лічильників обліку тепла».

 

Міський голова повідомив про обмеження руху вантажних транспортних засобів, маса яких перевищує 24 т або навантаження на вісь перевищує 7 т, з 10 до 22 години автомобільними дорогами загального користування у спекотний період, визначене Службою автомобільних доріг у Полтавській області.

 

За результатами проведених у місті ІІ Всеукраїнського турніру юних філософів та релігієзнавців, обласного семінару-практикуму «Створення умов для підвищення науково-методичного та професійного рівнів педагогічних кадрів» очільник Комсомольська подякував заступнику міського голови Надії Угнічевій, начальнику відділу освіти Ірині Шошиній за чітку координаційну роботу, завідуючій ММК Світлані Негоді - за високий науково-методичний рівень, директору ДСОЦ «Горизонт» Наталії Мартинович - за організаційну роботу, директору Анатолію Головні - за високий рівень виконавської майстерності вихованців ПСМНЗ «Дитяча музична школа».

 

Міський голова озвучив підсумки 2015-2016 навчального року. У Комсомольську 9 класів закінчують 407 учнів, 11 класів - 235 випускників, із них 13 золотих медалістів, 7 срібних. Складено державну підсумкову атестацію, частково пройдено зовнішнє незалежне оцінювання. Протягом навчального року комсомольські учні вибороли 62 перемоги в обласних олімпіадах, 23 – в обласному етапі конкурсу-захисту МАН, 149 - у просвітницьких конкурсах обласного, всеукраїнського та міжнародного рівнів. Начальник міського відділу освіти Ірина Шошина відзначила перемогу колективу екологічної просвіти «Екологічна варта» СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І. Бугаєвської, які здобули гран-прі в фінальному етапі ХV Всеукраїнського конкурсу «Земля – наш спільний дім». Зазначила, що наступного року Всеукраїнський конкурс планують провести в місті Комсомольську.

 

Дмитро Биков повідомив, що 14 травня у Києві відбувся фестиваль «ROBOTICA», де змагалися понад сто команд із 16-ти регіонів України. Команда з Комсомольська, яка брала участь у двох категоріях Всеукраїнської олімпіади з робототехніки «Сумо» та «Слалом», показали добрий результат. Зайняли ІІ-ІІІ-ІV місця.

 

Міський голова презентував приємні спортивні новини - комсомольські спортсмени, які представляють наше місто, нашу державу на останніх кваліфікаційних міжнародних змаганнях впевнено доводять своє право на отримання олімпійських ліцензій на участь в Олімпійських Іграх. У Німеччині у місті Дуйсбурзі завершилися змагання етапу Кубка світу з веслування на байдарках і каное, де Дмитро Янчук, Тарас Міщук (вихованці заслуженого тренера України Миколи Мацапури) вибороли золото, змагаючись в каное-двійці на дистанції 1000 м. У ході ІІ етапу змагань Кубка світу в чеському місті Рачіце Дмитро Янчук з Тарасом Міщуком стали бронзовими призерами та підтвердили на цих змаганнях свій лідерський статус у боротьбі за олімпійські ліцензії.

 

Заступник міського голови Надія Угнічева зазначила, що з 01 червня розпочинають роботу міські пришкільні та спортивні табори, з 02 червня прийматиме дітей на оздоровлення ДСОЦ «Горизонт». Звернула увагу присутніх керівників на необхідність провести широку інформаційно-роз’яснювальну роботу в трудових колективах щодо можливості отримати часткову компенсацію вартості путівки на оздоровлення дітей у літніх оздоровчих таборах у межах Полтавської області в розмірі прожиткового мінімуму (1531 грн, 50% обласний бюджет і 50 % міський бюджет).