3 грудня – Міжнародний день інвалідів

3.12.2010, 14:28

3 грудня – Міжнародний день інвалідів

Шановні комсомольчани!

3 грудня під егідою Організації Об’єднаних Націй відзначається Міжнародний день інвалідів. Це ще один привід, аби нагадати громаді, що уважне, милосердне ставлення до інвалідів, а також людей похилого віку та дітей – це ознака цивілізованості та високої культури суспільства.

Поліпшення рівня життя та добробуту найуразливіших верств населення є пріоритетним напрямком роботи Комсомольської міськоі ради та її виконавчого комітету. Значну частину коштів, отриманих від перевиконання бюджету, міська влада спрямовує на вирішення соціальних потреб малозахищених верств населення. Завдяки угоді між міськвиконкомом та підприємством ВАТ “Полтавський ГЗК” про соціально-економічне партнерство існує благодійний фонд, який виділяє кошти людям з обмеженими можливостями .

Не залишається осторонь розв’язання проблем інвалідів і територіальна громада. Активно працюють громадські об’єднання: «Вікторія-7», «Реабілітація дітей-інвалідів» на базі Кременчуцького Центру реабілітації дітей, «Інваспорт», «Ніжність». Об'єднання реабілітації інвалідів та соціальної допомоги “Калина”визнане кращим в області. Упродовж кількох років у Комсомольську активно проводиться Всеукраїнська благодійна акція "Милосердя", що об’єднує людей доброї волі в щирому прагненні допомогти ближньому.

Інваліди – це не просто категорія людей. Це окремі життя. Окремі трагедії. Окремі людські надії на те, що все буде добре. На щастя, поряд з ними є ті, хто хоче допомогти. І хто допомагає.

Переймаючись буденними проблемами, ми повинні замислитися над непростою долею людей з вадами здоров'я і не тільки у день 3 грудня, а й протягом цілого року не забувати про те, що поруч з нами живуть інваліди і вони потребують допомоги і уваги. Нехай щоденна турбота про ближнього, милосердя і терпимість стане нормою нашого повсякденного життя.

Міський голова Сергій Супрун