Засідання виконкому Комсомольської міської ради

1.06.2016, 12:07

31 травня в малій залі міської ради міський голова Дмитро Биков провів засідання виконавчого комітету.

 

Члени виконавчого комітету розпочали роботу з розгляду питань гуманітарного та соціального напрямків.

 

Головний лікар поліклініки «МЦ ПМСД» Аліна Ковпак прокоментувала питання щодо забезпечення дітей перших двох років життя із числа малозабезпечених сімей безкоштовними продуктами дитячого харчування. Після обговорення цього проекту рішення члени виконкому затвердили список дітей, які отримають безкоштовне харчування.

 

Розглянули блок питань, підготовлених фахівцями служби у справах дітей.

 

Заслухали звіт начальника відділу житла, розвитку доріг, благоустрою департаменту ЖКГ Валерія Гирявця про роботу житлово-комунальних підприємств міста в опалювальний період 2015-2016 років та завдання з їх підготовки до наступного опалювального періоду. Валерій Гирявець зазначив, що в цілому житлово-експлуатаційні та комунальні підприємства забезпечили проходження опалювального періоду на належному рівні. Інформацію взяли до відома, затвердили заходи з підготовки житлово-експлуатаційних і комунальних підприємств до роботи в наступному опалювальному періоді. За результатами обговорення вирішили створити комісії з перевірки готовності теплових господарств до роботи в опалювальний період. Перевірку готовності житлово-комунального фонду міста до зими необхідно завершити до 25 вересня. Члени виконавчого комітету поцікавилися в головного інженера КВП «Комсомольськтеплоенерго» Павла Сніжка, чому в квитанціях за оплату використаної теплової енергії за 5 днів квітня для населення нарахована така значна сума. Павло Сніжко пояснив, що нарахування здійснюються за період з 19 числа минулого місяця по 19 поточного, у даному випадку з 19 березня по 05 квітня. Велика сума пояснюється тим, що нарахування було здійснено за 18 днів.

 

Опрацювали проекти рішень компетенції відділу приватизації та обліку комунального майна департаменту економічного розвитку та ресурсів: списання основних засобів з балансу комунальних підприємств, бюджетних установ, закладів, організацій; надання в безоплатне строкове користування нерухомого майна.

 

Про питання квартирного обліку доповіла Інна Киричок – начальник житлового відділу департаменту економічного розвитку та ресурсів.

 

У ході засідання розглянули та погодили 5 проектів рішень, підготовлені управлінням архітектури і містобудування.

У різному заслухали коментар заступника міського голови Юрія Мухи про стан погашення заборгованості із заробітної плати на ПАТ «Рижівський гранітний кар’єр». Інформацію прийнято до відома.