Всеукраїнський турнір з плавання «Сакура»

1.06.2016, 15:43

23-26 травня 2016 року в мальовничому місті Ужгороді відбувся Всеукраїнський турнір з плавання серед спортсменів з обмеженими можливостями. 17 команд плавців з усієї України і Словаччини знову в Ужгороді. У цих змаганнях брали участь команди з Києва, Донецька, Хмельницька, Івано-Франківська, Львова, Харкова, Ужгорода, Запоріжжя, Херсона, Кременчука, Комсомольська, Закарпаття і м.Гуменне. Турнір з плавання в цьому році розширив свою географію, приїхали спортсмени з Луганська, Одеської обл., Дніпропетровська, Черкаської обл., Херсона. Близько 150 плавців боролися за золото різними техніками.

У своїх нозологіях Комсомольськ представляли 3 спортсмени Інваспорту: Малихіна Тетяна, Крамаренко Тетяна, Загороднєв Назар.

Загороднєв Назар зайняв два I місця на дистанції 200 м вільним стилем, 100 м на спині і ІІ місце на дистанції 50 м на спині, виконав І дорослий розряд.

Крамаренко Тетяна зайняла IІ місце на дистанції 50 м на спині, Малихіна Тетяна І місце на дистанції 200 м вільний стилем і ІІ місце на дистанції 50 м в/с.

Турнір пройшов у дружній та веселій атмосфері. Хотілося б висловити щиру подяку всім, хто допоміг нашим спортсменам потрапити на турнір до Ужгорода, особливо супроводжуючій групи Малихіній О.Н., без неї поїздка не відбулася б.

Тетяна Амельченя