Свято радості й надії в нашому місті

1.06.2016, 16:46

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей у великій залі палацу культури і творчості 01 червня відбувся фестиваль дитячої творчості «Юні зірочки дошкілля Комсомольська», на якому діти кожного дитячого садочка демонстрували свої вміння у танцях та співі, читанні напам’ять.

Вітали комсомольську дітвору заступник міського голови Надія Угнічева, начальник відділу освіти Ірина Шошина, начальник відділу фізичної культури і спорту Віктор Подрезан, заступник начальника управління охорони здоров’я Віктор Дудник, головний спеціаліст відділу культури і туризму Тетяна Луцій.

«Ми прагнемо, щоб ви росли в мирі, були здоровими й радісними, розумними й креативними, прославляли свої родини і свій рідний край. Бажаю вам, дорогі юні друзі, вашим батькам, бабусям і дідусям, міцного здоров’я, щастя, добра і сімейного затишку. Нехай здійсняться всі ваші мрії і задуми!» – наголосила заступник міського голови Надія Угнічева.

Кожному дошкільному закладу Ірина Шошина вручила сертифікат на одну тисячу гривень для придбання ігрових та роздаткових матеріалів.

У Парку культури та відпочинку пройшов конкурс дитячого малюнка на асфальті, у якому взяли участь 57 комсомольчан віком від 2 до 14 років. Журі уважно розглянули малюнки на різнокольоровій Алеї дитячих мрій і визначили переможців за віковими категоріями. І вікова категорія (7-9 років) – Череп’яна Дарина, малюнок «Весела тварина», ІІ вікова категорія (10-12 років) – Мехоношин Веніамін, малюнок «Райська пташка», ІІІ вікова категорія (12-14 років) – Дідик Поліна, малюнок «Моє щасливе дитинство». Визначили також переможців у номінаціях: «Наймолодший учасник» - Логвиненко Вероніка, 2роки; Махнюк Олексій, 4 роки; Антоненко Вікторія, 6 років; «За креативний підхід» – Рогач Ангеліна, Альбіт Софія; «За кращу творчу ідею» – Павлиш Анна, Волочай Каміла.

На літній сцені Парку культури та відпочинку відбувся танцювальний батл колективу REMA DANSE FAMILY та захід «Країна дитячих мрій» за участі вихованців Центру дитячої та юнацької творчості.